کارت گرافیک سری ۸۰۰۰ انویدیا در گیک بنج رویت شد

کارت گرافیک سری ۸۰۰۰ انویدیا در گیک بنج رویت شد

چند روز پیش شرکت انویدیا یک آماری از اطلاعات و مشخصات کارت های گرافیک جدید خود را منتشر کرد اما مهم ترین نکته در اینجا می باشد که شاهد یک اتفاق بسیار جالب بودیم که خود انویدیا تمام اطلاعات خود را تکذیب کرد و اطلاعات جدیدی را ارائه کرد.

طبق گفته های قبلی انویدیا، کارت های گرافیکی به ترتیب دارای ۷،۹۳۶ ، ۷،۵۵۲ و ۶،۹۱۲ هسته CUDA خواهند بود که تمامی آنها را رد کرد و به هیچ کدام از آنها اشاره ندارد و هیچکدام را برای ساخت و تولید تایید نکرده است و یک سوال مبهم به وجود می آید.

هنوز دلیل این مشخص نشده است که چرا انویدیا این حرکت را زده است و دلیل این کار چه بوده است، با اینکه قدرت هسته CUDA در آخرین گفته انویدیا حدود ۷.۹۳۶ بود، گفته می شود در سری جدید شاهد قدرت ۸۰۰۰ هسته خواهیم بود.

کارت گرافیک سری ۸۰۰۰ انویدیا با سرعت پردازش بسیار بالا و با عملکرد فوق العاده خود می تواند تمام نیاز های یک کاربر را به طور کلی انجام دهد و با کیفیت بالایی که در ساخت آن به کار گرفته خواهد شد بهترین عملکرد را داشته باشد.

همچنین انویدیا در اطلاعاتی که توسط گیک بنچ منتشر شده است می توان دریافت از طراحی و ساختار جدید بهره خواهد برد و این ساختار جدید می تواند قابلیت های زیادی را به این کارت گرافیک جدید انویدیا اضافه کند که باعث شود سرعت و پردازش داده ها با بالاترین سرعت ممکن و با کیفیت بسیار بالا انجام بگیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کارت گرافیک سری 8000 انویدیا در گیک بنج رویت شد

کارت گرافیک سری ۸۰۰۰ انویدیا در گیک بنچ

هنوز مشخصات دقیق تری از این محصول منتشر نشده است و باید منتظر عرضه شدن اخبار زیادی از سوی انویدیا برای عرضه مشخصات فنی این شرکت باشیم اما مهم ترین نکته این می باشد که این کارت گرافیک جدید که هنوز نام او مشخص نشده است نمرات بسیار زیادی از گیک بنچ دریافت کرده است.

کارت گرافیک RTX 2080 Ti حدود ۱۳۰ هزار نمره کامل را دریافت کرده است که این کارت گرافیک تقریبا دو برابر آن یعنی حدود ۲۲۲ هزار نمره از گیک بنچ دریافت کرده است نشان از قدرت بسیار بالای این محصول دارد که انویدیا در حال ساخت بر روی آن می باشد.

کارت گرافیک RTX 2080 Ti یکی از قدرتمندترین کارت های گرافیک موجود در بازار می باشد که از تمامی امکانات و تکنولوژی های روز ساخته شده است اما شما ببینید که کارت گرافیک جدید انویدیا از چه قابلیتی برخوردار می باشد که نمره تقریبا دو برابری را از این کارت گرافیک بیشتر گرفته است.

هنوز مشخصات دقیقی در دست نیز و باید منتظر ماند و دید که انویدیا چه قابلیت ها و عملکرد هایی را روی این محصول خود بکار خواهد گرفت و شاهد چه قابلیت ها و فناوری هایی در این کارت گرافیک جدید انویدیا خواهیم بود که قرار است در سال ۲۰۲۱ عرضه و رونمایی شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر