کارت گرافیک سفارشی ایسوس پاور Color رونمایی شد

کارت گرافیک سفارشی ایسوس پاور Color رونمایی شد

شرکت ایسوس بعد از مدت ها دور ماندن از فضای سخت افزار و بازار رقابتی حالا وارد دنیای جدیدی شده است و قرار است از این به بعد شاهد تولید و ساخت محصولات سفارشی دیگر شرکت ها توسط ایسوس باشیم که عملکرد خوب این شرکت را به نمایش می گذارد.

ایسوس با این روش می خواهد هم تولید خود را توسعه دهد و از طرفی هم می خواهد بازار رقابتی و تولید خود را برتر نگه دارد و همین موضوع باعث افزایش حالت کاربردی و ایده آل از سوی این شرکت محسوب می شود که واقعا در سطح بالایی نیز قرار دارد.

حالت های به وجود آمده این شرکت برای کارت گرافیک RX 6900 ساخته شده است و با طراحی انحصاری و کاملا فوق العاده زیبا توسط ایسوس ساخته شده است، ترکیب هوشمندانه و ایده آل این شرکت نشان دهنده ویژگی های جذاب و مناسب این شرکت است.

کارت گرافیک سفارشی ایسوس پاور Color از نظر طراحی و شکل ظاهری در سطح قابل قبولی قرار دارد و می توان گفت یکی از زیباترین کارت گرافیک های دنیا محسوب می شود که با ساخت AMD و طراحی نهایی ایسوس همراه بوده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دور بودن چند ماهه ایسوس از بازار سخت افزار باعث شده تا این محصول مورد استقبال بسیار زیادی قرار بگیرد و مخصوصا گیمر ها اقدام به خرید این سیستم گرافیکی کرده اند که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و بسیار هوشمندانه و فوق العاده طراحی شده است.

کارت گرافیک سفارشی ایسوس پاور Color

استفاده از فناوری RGB برای رنگبندی این کارت گرافیک بسیار مناسب و هوشمندانه محسوب می شود و قدرت اصلی ایسوس را برای طراحی و ساخت کارت گرافیک نشان می دهد، این شرکت نیز در سطح بسیار بالا و قابل قبولی نیز قرار دارد.

حالت های به وجود آمده از سوی این شرکت که با ترکیب قبلی اما با شکل جدید است وارد بازار های جهانی می شود و قطعا فروش و آمار جالبی از خود به نمایش خواهد گذاشت که در بالاترین سطح ممکن به بازار جهانی سخت افزار ملحق خواهد شد.

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر