کارت گرافیک پرچمدار انویدیا با طراحی Overwatch رونمایی شد

کارت گرافیک پرچمدار انویدیا با طراحی Overwatch رونمایی شد

شرکت انویدیا برای جلب توجه و نظر کاربران خود، برخی از کارت های گرافیک خود را با طرح هایی جذاب و مشهور ادغام می کند تا شاهد جذب کاربر از سوی این شرکت باشیم. این بار برای قدرتمندترین و البته کارت گرافیک پرچمدار خود یعنی RTX 2080 این برنامه را اجرایی کرد.

انویدیا با در نظر گرفتن تمامی جوانب ممکن از طراحی و شکل جذاب Overwatch در کارت گرافیک RTX 2080 استفاده کرده است که خروجی قابل توجه و هوشمندانه ای دارد. از نظر شکل کلی و طراحی تغییرات زیادی نسبت به نسخه اولیه پیدا کرده است.

قبل از این نیز شرکت انویدیا کارت گرافیک GeForce RTX 2080 Ti را با طراحی و باندل بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ ارائه داده بود که از زیبایی خاص و قابل توجهی برخوردار بود و می توان گفت یک خروجی ترکیبی و بسیار هوشمندانه ای از سوی انویدیا به شمار می رود.

کارت گرافیک پرچمدار انویدیا دارای ظاهر ساده و یکپارچه است و برخی از گیمر ها که داخل کیس آنها دیده می شود و یا به نوعی شیشه ای است، باعث شده تا انتخاب یک گزینه بهتر با شکل و ظاهر مناسب داشته باشند که در نهایت باعث ساخت و تولید کارت گرافیک RTX 2080 با طراحی Overwatch شده است.

طراحی کارت گرافیک پرچمدار انویدیا
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در تیزری که خود انویدیا منتشر کرده نیز شاهد جاگذاری کارت گرافیک اصلی در باندل و باکس جدید هستیم که با شکل بسیار زیبا و خاص توانسته آنرا به عمل بیاورد. از نظر ظاهری تغییرات زیادی ایجاد شده، بهره گیری از یک پنل آلومینیومی برای کناره ها و قسمت خنک کننده از مزیت های جذاب این باندل به شمار می رود.

طراحی کارت گرافیک پرچمدار انویدیا

رنگبندی طلایی خاص به همراه نورپردازی RGB حس خوب و جذابی به کاربر منتقل میکند و همین موضوع باعث شده تا اکثر کاربران و گیمر ها در مواجه شدن با این کارت گرافیک به تحسین و همچنین باعث شده تا پیش فروش این محصول پیش از عرضه بازار اتمام شود.

طراحی کارت گرافیک پرچمدار انویدیا

قالب کلی دستگاه تغییری نکرده و اضافه شدن برخی ویژگی های متعدد رنگی و همچنین برچسب های بازی Overwatch زیبایی قابل توجه و جذابی به اجرا گذاشته و همین موضوع باعث زیبایی بیش از حد این کارت گرافیک قدرتمند شده است. قیمت تقریبی این کارت گرافیک ما بین ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰ دلار تخمین زده شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر