کارت گرافیک ۱۶ گیگابایتی AMD با فناوری GDDR6

کارت گرافیک ۱۶ گیگابایتی AMD با فناوری GDDR6

اولین تصویر از آنچه ممکن است اولین نگاه ما به کارت گرافیک آینده AMD Radeon RX 6000 باشد ، در Bilibili (از طریق Avery78 @) به صورت آنلاین درز کرده است. این تصویر یک صفحه آزمایشی اولیه را نشان می دهد که می تواند دارای یک پردازنده گرافیکی RDNA 2 نسل بعدی باشد که برای کارت گرافیک کلاس علاقه مندان AMD نیز استفاده می شود.

طبق اطلاعات منتشر شده از طرف لیکر ، این تصویر تابلوی آزمایشی یکی از بسیاری از کارت گرافیک های AMD RDNA 2 مبتنی بر Radeon RX 6000 است که تیم سرخ قصد دارد در تاریخ ۲۸ اکتبر رونمایی کند. کارت گرافیک دارای یک PCB مستطیلی استاندارد است و با توجه به اینکه این یک صفحه تست اولیه است ، نسخه خرده فروشی نهایی بسیار متفاوت خواهد بود. با این اوصاف ، دو مورد از جزئیات ذکر شده است ، بنابراین نگاهی عمیق تر به آنچه PCB ارائه می دهد ، می اندازیم.

این کارت گرافیک قرار است به عنوان یکی از مهم ترین و البته قدرتمدترین محصولات این شرکت به بازار عرضه شود و هدف اصلی از عرضه و فروش آن رقابت با شرکت هایی همچون انویدیا در این جوزه می باشد که بستر رقابتی بسیار فوق العادده و هیجان اتگیزی به همراه دارد.

کارت گرافیک ۱۶ گیگابایتی AMD از نظر صخت افزار و کیفیت در بهترین حالت خود قرار خواهد داشت و این شرکت اعلام کرده فناوری ها و معماری هایی که برای این محصول در نظر گرفته شده در بهترین حالت ممکن خود قرار دارد و به زودی شاهد اتفاقات و حالت های خاص و جذاب خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

AMD بازار رقابتی بسیار هیجان انگیز و فوق العاده ای برای خود دارد و می تواند بهترین عملکرد و حالت را برای خود به وجود بیاورد که بسیار خاص و در عین حال بسیار قدرتمند باشد که نیاز کاربران ره به طور کامل رفع کند.

کارت گرافیک 16 گیگابایتی AMD

کارت گرافیک ۱۶ گیگابایتی AMD

این کارت گرافیک زمان دقیقی برای رونمایی ندارد و این شرکت هنوز به طور مشخصی زمان رونمایی و عرضه آنرا مشخص نکرده که باعث می شود تا اتفاقات بسیار عجیب و غریبی را از سوی این شرکت در بازار های جهانی شاهد باشیم.

تنوع محصولات زیاد AMD باعث شده تا اتفاقات بسیار عجیب و فوق العاده ای برای این شرکت بیافتد که در عین خاص بودن بسیار با کیفیت و قدرتمند می باشد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چه توانایی هایی خواهد داشت تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر