کارت گرافیک ۲۸ نانومتری توسط چینی ها ساخته می شود

کارت گرافیک ۲۸ نانومتری توسط چینی ها ساخته می شود

بعد از جنگ نرم افزاری میان آمریکا و چین حالا در بخش سخت افزار نیز شاهد رقابت میان این دو کشور و شرکت هایی که در این کشور حضور دارند باعث به وجود آمدن برخی از اتفاقات و همچنین حالت های فوق العاده و قدرتمندانه در بین این دو کشور شده است.

چین و آمریکا دو ابر قدرت دنیا می باشند که در تمامی حوزه ها تقریبا دستخوش تولید محصولات قدرتمند و بسیار حرفه ای می باشند، حالا چین می خواهد رقابت خود با آمریکا را جذاب تر از گذشته کند و با وارد شدن به حوزه تولید قطعات سخت افزاری این حالت را ایجاد می کند.

توانایی های قابل قبول و بسیار حرفه ای این کشور در تامین نیرو و تجهیزات مورد نیاز این رقابت را بیش از حد فوق العاده و قدرتمند می کند و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن حالت های جذاب و بسیار مناسب هستیم که در بالاترین سطح ممکن برای این شرکت حرفه ای و قدرتمند ارائه داده شده است.

کارت گرافیک ۲۸ نانومتری که قرار است با مدیریت و نظارت کامل دولت چین تولید و راه اندازی شود، می تواند بازار خوبی نیز در سطح جهانی به دست بیاورد و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن حالت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه هستیم که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری ۲۸ نانومتری ترکیب جالب و خاصی خواهد بود که روش چینی ها برای وارد شدن به بازار سخت افزار می باشد و قطعا به زودی شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های فوق العاده و بسیار هیجان انگیز خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد.

کارت گرافیک 28 نانومتری

کارت گرافیک ۲۸ نانومتری

کارت گرافیک یکی از قطعات سخت افزاری محبوب میان کاربران دنیا می باشد که با افزایش قابل توجه تجهیزات سخت افزاری برای راه اندازی یک سیستم عامل فوق العاده و قدرتمند و یکپارچه محسوب می شود که از سوی شرکت های قدرتمند و بسیار حرفه ای دنیا ارائه داده می شود.

باید منتظر عملکرد کشور چین در ساخت و تولید این قطعه سخت افزاری باشیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و قطعا در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و می توان گفت به بهترین نحو ممکن مورد ساخت و همچنین بهره ورداری قرار خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر