کارت گرافیک AMD RX 6000 با طراحی جدید معرفی شد

کارت گرافیک AMD RX 6000 با طراحی جدید معرفی شد

شرکت AMD با معرفی کارت گرافیک نسل جدید خود نشان داد دارای قابلیت های بسیار بزرگ و زیادی می باشد و در بخش طراحی نسل جدید کارت گرافیک های خود را در معرض دید قرار داده است که از قابلیت بسیار بالایی برخوردار است.

طراحی به کار رفته در این کارت گرافیک بسیار متفاوت تر از نسبت به دیگر محصولات مشابه می باشد و شاهد ایجاد سه فن برای خنک کردن مداوم دستگاه وجود دارد که باعث افزایش کارایی این کارت گرافیک می باشد که در عین خاص بودن، بسیار جذاب و عالی می باشد.

AMD حالا قصد وارد شدن به بازار کارت گرافیک را به جدی ترین شکل ممکن دارد و قطعا برای انویدیا مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد و اتفاقات به وجود آمده برای این شرکت بسیار جدی و فوق العاده سنگین خواهد بود که واقعا غیر قابل تصور خواهد بود.

کارت گرافیک AMD RX 6000 با قدرت بسیار بالایی که به خود اختصاص داده است در بهترین سطح ممکن قرار دارد و باعث می شود تا اتفاقات بسیار متنوع و جذابی برای این شرکت بیافتد که واقعا از تمامی لحاظ بسیار مناسب و ایده آل محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

AMD از تمامی لحاظ در بهترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت از تمامی لحاظ در بالا ترین سطح ممکن قرار دارد و این یعنی شاهد حالت های بسیار مناسب و خاصی از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری خواهیم بود که می تواند جذاب و عالی باشد.

کارت گرافیک AMD RX 6000

کارت گرافیک AMD RX 6000

این شرکت علاوه بر رونمایی شکل ظاهری و طراحی کلی این کارت گرافیک نشان داد توانایی های بسیار کارآمد و خاصی را به همراه خواهد داشت که واقعا از سطح کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و این اتفاق یعنی شاهد بهترین حالت ها خواهیم بود.

AMD RX 6000 نسبت به نسخه های دیگر کارت های گرافیک جدید این شرکت تفاوت های بسیار زیادی خواهد داشت که در بهترین سطح ممکن خود به فعالیت و کارکرد آغاز خواهد کرد و این اتفاقات تمامی قدرت شرکت AMD را به رخ رقیبان خواهد کشید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر