کارت گرافیک Radeon RX 6000 نسل جدید کارت های گرافیک گیمینگ خواهد بود

کارت گرافیک Radeon RX 6000 نسل جدید کارت های گرافیک گیمینگ خواهد بود

با نزدیک شدن سریع پردازنده های گرافیکی AMD Radeon RX 6000 Series و پردازنده های رایزن ۵۰۰۰ Ryzen 5000 ، تیم قرمز ادعا می کند لیستی از دستورالعمل ها را برای خرده فروشان صادر کرده است تا آنها را دنبال کند تا از هر گونه مزاحمت برای مشتریانی که منتظر خرید کارت گرافیک جدید هستند ، جلوگیری کند.

برای اطمینان از اینکه گیمرها ، علاقه مندان و سازندگان می توانند به راحتی کارت گرافیک نسل بعدی Radeon RX 6000 و پردازنده های سری Ryzen 5000 را خریداری کنند ، AMD دستورالعمل هایی را برای شرکا و خرده فروشان خود ارسال کرده است که توسط RedGamingTech به دست آمده است. این دستورالعمل ها به شدت تأکید می کنند که خرده فروشان اقدامات پیشگیرانه را برای جلوگیری از ربات ها و پوست سر انجام می دهند. لیستی از اقدامات پیشگیرانه امنیتی و استاندارد ذکر شده است که شامل موارد زیر است

AMD از راه اندازی جعلی NVIDIA GeForce RTX 30 که به سختی تحت تأثیر اسکالپرها قرار گرفت و ربات های آنها برای دریافت کارت های درست در زمان راه اندازی فقط به لیست آنها برای قیمت های تورم در بازار ثانویه ، بسیار متأثر شد. گذشته از این ، هجوم زیاد کاربران و تقاضای بیشتر برای کارت گرافیک نسل بعدی باعث شد که تقریباً همه سایت های خرده فروشی ساعت ها خراب و بی پاسخ بمانند.

از آنجا که سهام خیلی زود تخلیه شد و حتی پس از راه اندازی اولیه ، اسکالپرها هنوز در حال فعالیت هستند ، سری GeForce RTX 30 عمدتا با مدیر عامل NVIDIA ، جنسن ، موجودی ندارد و اطمینان از عادی سازی سهام در سال ۲۰۲۱ را می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
کارت گرافیک Radeon RX 6000

کارت گرافیک Radeon RX 6000

خانواده های AMD Ryzen 5000 Desktop CPU و Radeon RX 6000 Desktop GPU دو مورد از مهمترین نسخه های AMD در سال ۲۰۲۰ هستند. به نفع AMD است که آنها از نظر مشتری سری GeForce RTX 30 را نگذارند.

ناراحتی هایی که بسیاری از کاربران مدتها در انتظار خرید CPU و GPU جدید برای رایانه های شخصی خود بودند. پردازنده های گرافیکی سری AMD Radeon RX 6000 در تاریخ ۲۸ اکتبر و با برنامه ریزی در حدود نوامبر رونمایی می شوند در حالی که پردازنده های AMD Ryzen 5000 از ۵ نوامبر رسما در دسترس خواهند بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر