کالبدشکافی الجی وینگ :ترکیب پیچیده و خاص

کالبدشکافی الجی وینگ :ترکیب پیچیده و خاص

شرکت الجی چند هفته گذشته از گوشی جدید خود که با طراحی جالب و جذاب بود رونمایی کرد، ما شاهد رونمایی گوشی ال جی وینگ با طراحی صفحه نمایش چرخان بوده ایم که قابلیت های بسیار منحصر به فرد و فوق العاده ای را به همراه داشته است.

این گوشی که با گوشی چرخان همراه می باشد، دارای مشخصات فنی بسیار جذاب و جالب می باشد که به بهترین شکل ممکن مورد ساخت و طراحی قرار گرفته است و می توان گفت بهترین ترکیب ممکن را از سوی خود به نمایش گذاشته است.

بعد از رونمایی این گوشی بسیار عجیب و جذاب، حالا به دست تستر های بزرگ فناوری رسیده و آنها می خواهند با این کار خود به سختی و نوع تنوع سخت افزاری این گوشی اشاره کنند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

کالبدشکافی الجی وینگ نشان دهنده طراحی پیچیده و در عین حال آسان این شرکت برای ساخت نهایی گوشی می باشد که با ترکیب بسیار معمولی قرار داده شده و پیچیده ترین بخش این گوشی متعلق به صفحه نمایش چرخان آن می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این گوشی هوشمند با طراحی که داشت برای اولین بار میان دیگر برند های معتبر دنیا قرار گرفت و از تمامی بخش ها به عنوان بهترین حالت یاد می شود تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت کره ای قدرتمند باشیم.

کالبدشکافی الجی وینگ

ال جی برای ساخت این گوشی از قطعات با کیفیت و قدرتمند بهره مند شده که می توانید در ویدیو بالا آنرا مشاهده کنید که در بهترین حالت خود قرار دارد و با طراحی و چینش بسیار مناسب و ایده آل قرار داده شده است که واقعا خاص و فوق العاده می باشد.

الجی از قدرت خود برای ساخت یک گوشی پرچمدار استفاده کرده و نتیجه این کار را نیز دیده است و پیش فروش این گوشی حدود ۱۰۰۰۰ هزار دستگاه گوشی بوده است که یک دستاورد بسیار جالب برای ۲۴ ساعت اولیه فروش این گوشی هوشمند الجی بوده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر