کالبد شکافی دوربین سامسونگ A80 [تماشا کنید]

کالبد شکافی دوربین سامسونگ A80

سامسونگ همه ساله گوشی های جدید و بروز خود را در سری های مختلف عرضه می کند که هم از خانواده پرچمدار ها می باشد و هم از سری میان رده ها، سامسونگ گلکسی A80 یکی از گوشی های با کیفیت و با تکنولوژی جدید سامسونگ می باشد.

این گوشی با مجهز شدن به فناوری دوربین پاپ آپ که به تازگی در برخی از گوشی های جدید استفاده می شود ساخته شده است و این فناوری با کمک یک جک سخت افزاری کوچک در قسمت پایینی دوربین به بالا حرکت می کند و با یک حرکت چرخشی در جای خود نگه داشته می شود.

به گفته برخی از افراد این قطعه سخت افزاری برای گوشی های سامسونگ بد می باشد و سامسونگ از طراحی های نمادین خود دور می شود و آن طراحی اصیل که مخصوص سامسونگ می باشد از بین می رود و زیبایی گوشی ها از بین می رود.

و به اعتقاد برخی افراد نیز این قطعه سخت افزاری به مرور زمان از سخت و عملکردش کاسته خواهد شد و به مرور زمان این قطعه سخت افزاری از کار خواهد افتاد و کاربرانی که از این گوشی استفاده می کنند دچار مشکل بزرگی خواهند شد. در این بخش شما را به کالبد شکافی دوربین سامسونگ A80 دعوت می کنیم.

زک یکی از افرادی است که در یوتویوب فیلم هایی از تست ضربه و انواع تست های مقاومت را روی گوشی های معروف و به نوعی جدید معرفی شده انجام می دهد و یکی از یوتویوبر های مشهور و معروف دنیا می باشد که طرفداران و هوادارن زیادی را دارد که در این ویدیویی که در پایین مشاهده خواهید کرد شروع به کالبد شکافی سامسونگ A80 خواهد کرد.

کالبد شکافی دوربین سامسونگ A80

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کالبد شکافی دوربین سامسونگ A80 : تصاویر جالب

شما در ویدویی که در پایین این مطلب وجود دارد به کالبد شکافی این گوشی مشاهده خواهید کرد که با انواع تست ها و معرفی تمامی قطعات مواجه خواهید شد، در این ویدیو به تصاویر جالب و متفاوتی برخورد خواهید کرد که برای اولین در یک گوشی می بینید.

در داخل این گوشی از تکنولوژی ها و فناوری های بروزی استفاده شده است که هر بیننده ای را هیجان زده می کند، سامسونگ در طراحی این گوشی از هیچ کم و کاستی بهره نبرده است و توانسته است با بکار گیری قطعاتی با کیفیت بالا گوشی فوق العاده ای را تولید کند.

داخل این گوشی یکی از عجیب ترین و البته جالب ترین قطعات ممکن می باشد که مورد استفاده شده است، مهم ترین و نکته قابل توجه این گوشی جک یا همان چرخ دنده دوربین می باشد که هنگام استفاده از دوربین سلفی مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از کالبد شکافی دوربین سامسونگ A80 نظر شما درمورد این گوشی حتما عوض خواهد شد.

طراحی داخل این گوشی به طور بسیار فوق العاده ای ساخته شده است که از تلفیق چند طرح بهره می برد و با ترکیب قطعات مختلف سامسونگ به این طراحی جالب رسیده است، علاوه بر مشخصات فنی و قطعات داخلی این موبایل دارای قدرت نرم افزاری بسیار بالایی نیز می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر