کالبدشکافی شیائومی می۱۱

کالبد شکافی گوشی هوشمند شیائومی می۱۱ همچنان ادامه دارد! این بار یوتیوبر معروف JerryRigEverything ( زک خودمون ) شروع به مطالعه ساختار داخلی گوشی هوشمند پرچمدار جدید این برند چینی کرد.

این گوشی از یک ساختار باتری ساده استفاده می کند، که همیشه به طور مطلوب بر قابلیت نگهداری تاثیر می گذارد. سیستم خنک کننده پیشرفته ای که شامل مقدار زیادی مس روز مادربرد و دوربین است) روغن منتقل کننده حرارت و فیلم های گرافیک هم می باشد، توجه این یوتیوبر به طرز چینش و قرارگیری قطعات در زمان جداسازی جلب می شود.

زک بیشتر به دوربین بسیار کوچک ۲۰ مگاپیکسلی سلفی و اسپیکر های هارمن کاردون و بقیه سخت افزاری های این دستگاه نگاه می کند.

با تماشای ویدیو پایین شما می توانید در جریان ۰ تا ۱۰۰ این کالبدشکافی شیائومی می۱۱ قرار بگیرید.

آپدیت MIUI 12.0.22 برای می۱۱ عرضه شد

سازنده چینی شیائومی اخیرا یک آپدیت جزئی برای شیائومی می ۱۱ منتشر کرده است. این آپدیت با نام MIUI 12.0.22 ارائه شده است و یک آپدیت پایدار است. این آپدیت جدید با رفع مشکل عدم پاسخ در پنجره های بازشو برنامه های اجتماعی به ویژه وی چت را برطرف می کند. همچنین خطا های برنامه سازگار سیستم اندروید را بر طرف می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر این این مسئله همچنین باعث رفع مشکل لغزش اسلاید شیائومی می ۱۱ می شود. کاربران گزارش دادند که در برخی از حالات ویبو اسلاید های صفحه نمایش شیائومی می ۱۱ غیر ممکن است.

این آپدیت به مسئله رسیدگی می کند. علاوه بر این همچنین از مسدود کردن برخی صفحات وی چت عدم پاسخگویی از برنامه های سه جانبه در برخی صحنه خرابی های گاه به گاه را در هنگام تماس های ویدیو کیو کیو مراقبت می کند.

تصاویر شیائومی می 11

با نگاهی به اصطلاحات که ایجاد می کند این یک آپدیت جزئی برای بهبود قابلیت استفاده از سناریو های اجتماعی است. این آپدیت اساسا مشکلات مربوط به برنامه های اجتماعی را برطرف می کند.

این آپدیت همچنین دوربین شیائومی می۱۱ را آپدیت می کند. بهینه سازی شده برای کیفیت تصویر دوربین ارائه می شود. و کیفیت کلی عکسبرداری را بهبود می بخشد.

در اواسط ژانویه این شرکت آپدیت بتا داخلی را منتشر کرد که با موضوع شروع مجدد غیر عادی پارتیشن مجازی AB که باعث از کار افتادن راه اندازی OTA می شود می پردازد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر