کامیون برقی نیکولا معرفی شد : نسل جدید کامیون ها

کامیون برقی نیکولا معرفی شد : نسل جدید کامیون ها

شرکت نیکولا با رونمایی از خودروی جدید خود که یک ماشین سواری نمی باشد بلکه یک ماشین باری با وزن بسیار سنگین می باشد که از سوخت الکتریکی بهره مند می باشد که توسط شرکت نیکولا معرفی و رونمایی شده است که بسیار عجیب و غریب می باشد.

توانایی هایی که در این خودرو به کار رفته در هیچ یک از خودرو های سواری وجود ندارد و ما را کاملا به حال و هوای سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ می برد که تسلا اولین خودرو های برقی خود را رونمایی کرد و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت بودیم.

وجود کامیون برقی می تواند بسیار فوق العاده باشد و مخصوصا در جاده ها که تردد اینگونه خودرو های باری زیاد می باشد باعث کاهش سوخت و البته هزینه های به وجود آمده می باشد که دست به دست می دهد تا اتفاقات بی نظیری به وجود بیاورد.

کامیون برقی نیکولا معرفی شد که نسل جدیدی از کامیون های باری را نشان می دهد که با سوختگیری جدید و متفاوتی همراه خواهد بود و همچنین روند و روش کارکرد این خودرو نیز نسبت به نسخه های قبلی و کامیون های موجود بازار متفاوت خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کامیون های نیکولا قرار است با روش مهندسی متفاوتی عرضه شود و قطعا به کار رفته به صورت انحصاری توسط خود شرکت طراحی و تولید شده است که تمامی این ها دست به دست می دهد تا باعث شود تا شاهد یک خودروی کاملا انحصاری باشیم.

کامیون برقی نیکولا معرفی شد

تایر ها و حتی چراغ های این خودرو توسط شرکت نیکولا طراحی و ساخته شده است و به نوعی اولین کامیون دنیا می باشد که توسط یک شرکت به صورت ۱۰۰ درصد طراحی و ساخته شده است و این یکی از جالب ترین اتفاقات حوزه خودرو محسوب می شود.

توانایی بالای شرکت نیکولا در طراحی و ساخت خودرو نشان داد که می تواند تمامی محصولات و قطعات یک شرکت را به صورت انحصاری و کاملا منحصر به فرد طراحی و ساخت که نتیجه کار بدین صورت تمیز و فوق العاده خواهد بود که قطعا بازخورد های بسیار بالایی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر