اولین نگاه به کانسپت آیفون تاشو

گوشی های تاشو در حال تبدیل شدن به یک بخش جدید در صنعت گوشی های هوشمند هستند. در حالی که همه برند ها در حال کار بر روی توسعه گوشی های تاشو هستند، بسیار بعید است که به این زودی ها به بازار عرضه شوند. اپل شرکتی است که از یک فناوری را در وهله اول به کار نمی گیرد. این موضوع را در ارائه گوشی های ۵G هم شاهد بودیم. حالا هم که شایعات مبنی بر اینکه اپل یک آیفون تاشو را عرضه خواهد کرد وجود دارد اما فعلا رسمی نیست.

کانسپت آیفون تاشو

با این حال، خبر های اخیر نشان می دهد که امسال یک آیفون تاشو منتشر نمی شود. همچنین گزارش هایی وجود دارد که اپل از آیفون فلیپ در برابر آیفون تاشو طرفدارای می کند. یک طراحی مفهومی اخیرا از Technizo Concept با همکاری LetsGoDigital به ما نشان داده شده است.

کانسپت آیفون تاشو
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با نگاهی به تصاویر، می توان دریافت که طراحی تفاوت چندانی با آیفون ۱۲ پرو مکس ندارد. صفحه نمایش این کانسبپ هم درست مثل گلکسی زد فلیپ سامسونگ است. با این حال، استادانه تو و برتر کار شده است.

البته طرح مفهومی آیفون تاشو را از فیلم زیر کامل مشاهده کنید.

این تنها یک طرح مفهومی است که بدان معنی است که قرار نیست دستگاه رسمی عین آن باشند. فعلا هیچ اطلاعاتی در مورد زمان برنامه ریزی اپل برای عرضه آیفون فلیپ وجود ندارد. با این حال، مطمئن هستیم که امسال با آن ملاقات نخواهیم کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر