کانسپت تویوتا توندرا ۲۰۲۱ منتشر شد : وانت سنگین ژاپن

کانسپت تویوتا توندرا ۲۰۲۱ منتشر شد : وانت سنگین ژاپن

شرکت تویوتا برای اینکه خودرو های نسل جدید خود را با فناوری های بروز همراه کند این بار شاهد رونمایی و معرفی از خودروی تویوتا توندرا بوده ایم که در سال های گذشته جزو خودرو های پرطرفدار و محبوب ژاپنی ها در بازار های جهانی بوده است.

برخی از کانسپت ها و رندر هایی از نسخه جدید این خودرو منتشر شده است که نشان دهنده اندازه بزرگ و قطعا سنگین وزن بودن این خودروی جدید تویوتا دارد که نسبت به سری های قبلی این نسخه قطعا بهترین تکنولوژی ها و فناوری ها به کار گرفته خواهد شد.

شایعات و اطلاعات زیادی درمورد این خودرو وجود دارد اما محتمل ترین آنها استفاده از سوخت الکتریکی در این خودرو می باشد که به کل همه چیز را تغییر می دهد و تمامی اطلاعات و سوالاتی که در پیرامون این خودرو وجود دارد به طور کلی عوض می شود.

کانسپت تویوتا توندرا ۲۰۲۱ نشان دهنده برخی از مشخصات کلی و ظاهری این خودروی جذاب می باشد که باطراحی جدید و با سبک بسیار عالی ارائه شده است و احتمال اینکه این طرح برای بخش نهایی انتخاب شود بسیار زیاد می باشد.

این رندر توسط حساب کاربری اینستاگرام با آیدی WB.artist20 منتشر شده است که حدس های قبلی این حساب کاربری درمورد برخی از خودرو های معتبر دنیا درست بوده که همین اتفاقات باعث می شود تا احتمالات زیادی برای درست بودن این طراحی نیز برای تویوتا توندرا وجود داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کانسپت تویوتا توندرا 2021 منتشر شد : وانت سنگین ژاپن

کانسپت تویوتا توندرا ۲۰۲۱

وزن بسیار بالا و قدرت این خودرو یک مثال بسیار جذاب برای دیگر شرکت ها می باشد و این ترکیب همراه با نسل جدید خودرو های شرکت ژاپنی تویوتا باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های متنوع و گوناگون از سوی این شرکت خواهیم بود.

هنوز تویوتا هیچ واکنشی به این مطلب و این کانسپت نداده است و اطلاعات و حتی مشخصات طراحی و برخی از اطلاعات فنی این خودرو را فاش نکرده است تا با برگزاری یک مراسم آنلاین این خودرو را به طور کلی معرفی و به معرض نمایش بازدیدکنندگان و طرفداران خود قرار دهد.

از طرفی هم هنوز زمان عرضه این خودرو مشخص نشده اما زمان تقریبی سال ۲۰۲۱ اعلام شده که باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون و متنوع برای این شرکت باشیم که باعث ایجاد حالت های بسیار جذاب برای خودروی تویوتا توندرا ۲۰۲۱ خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر