کانسپت خودرو Polestar Precept منتشر شد

کانسپت خودرو Polestar Precept منتشر شد

از هفته گذشته شاهد منتشر شدن تیزر ها و تصاویر مختلفی از خودروی جدید Polestar بودیم که اطلاعات مناسبی را از سوی آنها دریافت نکرده ایم و این باعث شده است تا شاهد اتفاقات جالب و زیادی درمورد این خودرو باشیم.

امروز بلاخره این شرکت کانسپت اولیه این خودرو را منتشر کرد که شاهد یک خودروی بسیار جذاب و خاص هستیم که از طراحی جدید و انقلابی بهره برده است و همین نیز باعث شده است تا اکثر کارشناسان این خودرو را غول صنعت خودرو نامگذاری کنند.

طراحی بسیار زیبا و البته نوین نشان دهنده قدرت طراح این خودرو می باشد که با بکار گیری تکنیک های مختلف توانسته است بهترین حالات ممکن را روی این خودرو پیاده سازی کند که شاید می توانیم بگوییم بهترین طراحی سال ۲۰۲۰ نیز متعلق به این خودرو خواهد بود که از سوخت الکتریکی نیز بهره خواهد برد.

مدیرعامل Polestar Precept در گفت و گو درمورد این خودرو گفت: این خودرو طراحی آینده نگری دارد و با توجه به نیاز مشتریان این طراحی شکل گرفته است و شما می توانید در کانسپت خودرو Polestar Precept همه چیز را جزئیات ویژه تماشا کنید که ما آنرا به کار گرفته ایم.

این خودرو قطعا یکی از پر فروش ترین خودرو های سال ۲۰۲۰ و یا ۲۰۲۱ خواهد بود، چون طراحی بیش از بسیار زیبا و کارایی فوق العاده این شرکت باعث شده است تا قبل از رونمایی این خودرو شاهد تعریف و تمجید های مختلف از سوی کارشناسان و دیگر افراد حوزه خودرو باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کانسپت خودرو Polestar Precept منتشر شد

کانسپت خودرو Polestar Precept : طراحی بی نقص

این خودرو در شکل سدان طراحی شده است اما از نظر ظاهری شاهد یک خودروی سوپر اسپورت جذاب هستیم که توانایی این را دارد که در شهر حرکت کند و طبق گفته های مدیرعامل این شرکت، تمامی استاندارد ها و مجوز های مربوطه برای این خودرو دریافت شده است.

طراحی بی نظیر این خودرو باعث شده است تا خبرنگاران از مشخصات فنی این خودرو غافل شوند و از مدیرعامل این شرکت درمورد فناوری های بکار گرفته شده در طراحی و قطعات داخلی خودرو صحبت کنند که متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی درمورد مشخصات فنی و فناوری بکار گرفته شده منتشر نشده است.

شکل قرار گیری چراغ های جلو و عقب خودرو به طور هوشمندانه ای ساخته شده است و در مکان بسیار مناسبی قرار دارد، جنس بدنه این خودرو نیز از جنس هیبردی می باشد که می توان روی آن انواع رنگبندی های مختلف را شاهد بود. باید منتظر ماند و دید که این شرکت بسیار جوان در صنعت خودروسازی چگونه عمل خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر