کانسپت سیتروئن C4 منتشر شد : طراحی جذاب و خاص

کانسپت سیتروئن C4 منتشر شد : طراحی جذاب و خاص

سری c شرکت فرانسوی سیتروئن نشان از قدرت بسیار بالای تولید این خودرو دارد، این سری یکی از معروف ترین و البته خاص ترین سری های این شرکت محسوب می شود و گفته می شود قرار است به زودی شاهد عرضه جدید این مدل باشیم.

نسخه C4 این شرکت فروش بیشتری داشته است و در سال های گذشته نیز توانسته است فروش قابل قبولی را از خود به جا بگذارد و همین نیز باعث شده است تا شاهد تولید مجدد این خودرو با طراحی بروز تر و مدرت را نسبت به مدل های قبلی این خودرو شاهد باشیم.

این شرکت تصاویر اولیه و کانسپت این خودرو را منتشر کرده است و در آن با اشاره به طراحی خاص و فوق العاده این خودرو اشاره دارد که نسبت به سری های قبلی خود پیشرفت های بسیار زیادی را در بخش طراحی و شکل کلی داشته است.

کانسپت سیتروئن C4 نشان از قدرت بسیار بالا این محصول دارد و اشاره به یک SUV قدرتمند دارد که قطعا یک ادامه دهنده بسیار کارآمد و خوب برای این شرکت برای تولید سری های قبلی این شرکت خواهد بود و انتظار پیشرفت نیز وجود دارد.

طراحی کلی این خودرو مانندسری ۲۰۰۸ این شرکت می باشد که یک طراحی مشابه به این دارد و یک بازنگری دوباره برای طراحی و ساخت شکل کلی خودرو می باشد که می توان گفت این شرکت یکی از بهترین کارایی های خود را ایجاد خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کانسپت سیتروئن C4 منتشر شد : طراحی جذاب و خاص

کانسپت سیتروئن C4

هنوز مشخصات فنی این خودرو منتشر نشده است اما می توان حدس زد سری های گوناگونی از این نسخه ساخته خواهد شد و به احتمال زیاد شاهد سری های دیزلی و بنزینی و حتی الکتریکی از سوی این شرکت فرانسوی برای تولید و ساخت این خودروی جدید سیتروئن خواهیم بود.

احتمال داده می شود این سری نیز مانند نسخه های قبلی خود فروش بیشتری داشته باشد و بتواند در تمامی بازار های اروپا برای خود یک بازه بزرگ را ایجاد کند و همین نیز نشانه بسیار خوب و عالی برای این شرکت برای تولید و عرضه خودروی جدید خود برای فروش می باشد.

این خودرو قرار بود در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۰ رونمایی شود که به خاطر کرونا لغو شد و بعد از آن نیز شاهد این بوده ایم که شرکت ها به طور انحصاری به رویداد های خود رفته اند، این شرکت نیز این خودرو را برای احتمال برای رونمایی انحصاری در حال آماده کردن می باشد و بعید به نظر می رسد تا پایان امسال شاهد عرضه این خودرو به بازار جهانی و اروپا باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر