کانسپت فورد موستانگ برقی به بیرون درز کرد:طرحی انقلابی

کانسپت فورد موستانگ برقی به بیرون درز کرد:طرحی انقلابی

شرکت فورد در نمایشگاه sema 2019 با رونمایی موستانگ برقی با قدرت ۹۰۰ اسب بخار به یکی از قدرتمند ترین ماشین های برقی دنیا اشاره کرد. اما بعد از چند هفته از گذشت نمایشگاه اعلام شد که دیگر این سری از این خودرو ها به دلایل سری دیگر تولید نخواهد شد.

اما فورد در هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد تا خودرویی با سوخت برقی تولید کند و قصد دارد در سال ۲۰۲۰ از آن رونمایی کند. بعد از انتشار این خبر طرح های اولیه این محصول یا همان کانسپت این محصول در تمامی سایت های معتبر انتشار شده است، و هر یک به شکل خاصی این طراحی را بازگو می کنند.

به گفته فورد قرار است نام این محصول GTE باشد و دارای سری های مختلف نیز خواهد بود، کانسپت فورد موستانگ برقی در اکثر سایت های معتبر وجود دارد و این سایت ها با تفسیر های خود طراحی هایی درمورد این خودرو انجام داده اند.

این خودرو با توجه به کانسپت ها انتظار می رود خودرویی جذاب و جالب از همه نظر باشد و نسبت به سری های قبلی خود شاهد تغییرات عمده ای باشد. مانند تغییر در قسمت جلویی خودرو که سال ها است که از طرح مشبک استفاده می کند. و یا تغییر در موتور این خودرو می باشد که جالب و قابل توجه می باشد.

 

کانسپت فورد موستانگ برقی به بیرون درز کرد:طرحی انقلابی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کانسپت فورد موستانگ برقی

طرح های زیادی برای این محصول در نظر گرفته شده است اما به نظر می رسد که هیچ کدام از این طرح ها مربوط به خودروی جدید فورد موستانگ نباشد، شرکت فورد برای این بتواند در رقابت با دیگر شرکت های مطرح قرار بگیرد باید دست به تولید خودرو هایی با سوخت برقی بزند.

این حرکت نیز دارای هزینه های زیادی است که باید فورد برای جبران فاصله با شرکت های دیگر باید بپردازد، اما در عوض می تواند فاصله خود را با این شرکت ها کم کند و شانه به شانه آنها به رقابت بپردازد. طبق گفته های مدیرعامل فورد این خودرو قرار است با تغییرات زیادی نسبت به خودرو های گذشته این شرکت عرضه شود.

ما همچنین انتظار داریم این خودرو شاهد تغییرات زیادی باشد و با یک طرح رویایی و زیبا راهی بازار شود، بیشتر طرفداران فورد موستانگ انتظار دارند تا طرح نهایی خودرو با کانسپت فورد موستانگ برقی مشابه باشد تا به آرزوی رویایی خود یعنی طرح های جالب در خودرو های فورد برسند. ویدیویی نیز در رابطه با این خودرو در پایین برای شما فراهم کرده ایم ، آنرا مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر