کانسپت لامبورگینی V12 : اژدهای جدید لامبورگینی

کانسپت لامبورگینی V12 : اژدهای جدید لامبورگینی

بعد از پایان مسابقات فرمول یک مونت کارلو، شرکت لامبورگینی از طرح مفهومی از خودروی جدید خود یعنی V12 پرده برداری کرد که نشان از طراحی اسپورت و فوق العاده ای نشان می دهد. انتشار این کانسپت و طرح های اولیه مورد پسند افراد زیادی در شبکه های اجتماعی بوده است.

این خودرو از ماه آینده در بازی فورزا هاریزون ۴ به صورت کامل برای گیمر ها در دسترس خواهد بود، اما وجود این خودرو در دنیای واقعی هنوز مشخص نیست. شرکت لامبورگینی از تولید چنین خودرویی بی اعتنایی نکرده است اما زمان دقیق و مشخصاتی برای این خودرو را در دسترس عموم قرار نداده است.

هنوز اطلاعات دقیق و کافی درمورد این محصول در دسترس نیست اما لامبورگینی وعده این را داده است تا در هفته های آینده اطلاعات زیادی درمورد طراحی و مشخصات فنی این خودرو را انتشار کند. کانسپت لامبورگینی V12 توسط سایت های معتبر خودرو دنیا منتشر شده است و هر کدام از آنها خودروی جدید این شرکت را به شکل خاصی تصور می کنند.

کانسپ و طرح اولیه این خودرو مانند طرح های شرکت هایی همچون هیوندا،بوگاتی و جگوار نیست و از یک طرح مفهومی جالب و بسیار زیبا پشتیبانی و استفاده می کند چشم مخاطب را به خود مشغول می کند و اجازه نگاه کردن به جزئیات خودرو را به بینندگان این خودرو نمی دهد. همین امر نیز باعث شده است تا بهترین کانسپت(طرح اولیه) خودرو تا به امروز لقب بگیرد.

طراحی این خودرو و طرح های اولیه به طوری است که تشخیص سقف این خودرو برای کسانی که به عنوان اولین بار این خودرو را می بینند تشخیص دهند. شاید اکثر افراد در مواجه با این طراحی غیر ممکن بودن این طراحی را کنند اما لامبورگینی اعلام کرده است همچنین طرحی را خواهد ساخت.

 

کانسپت لامبورگینی V12 : اژدهای جدید لامبورگینی

کانسپت لامبورگینی V12 : شاهکاری دیگر از لامبورگینی

این خودرو از نظر طراحی بدون عیب و نقص می باشد و از طراحی بسیار سنگینی استفاده می کند در اکثر خودرو های دنیا موجود نمی باشد، بخاطر همین نیز بیشتر افراد از تولید اینگونه خودرو ها بی اعتنایی می کنند و این طرح ها را فقط در قامت یک عکس می دانند.

اما به طور گفته های مدیرعامل و طراح اصلی این شرکت طراحی این محصول ۲ سال زمان برده است و هنوز جای کار دارد و این طراح موجود در فضای مجازی نزدیک به طرح اصلی خودرو می باشد که به گفته شرکت در هفته های آینده از آن رونمایی خواهد شد و مشخصات فنی و ظاهری این محصول برای عموم آشکار خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کانسپت لامبورگینی V12 آنقدر زیبا و چشمگیر می باشد که همه افرادی که در اولین بار در تحریره سیم پو آنرا تماشا کردند به تمجید و تعریف از طراحی و نوع ساخت این محصول داشته اند. بنظر می رسد لامبورگینی در زمینه طراحی های خودرو های اسپورت از دیگر شرکت ها جلو باشد و با ارائه و تولید این خودرو، به مدت زیادی بازار خودرو های اسپورت را به دست بگیرد.

به طور گفته ها این خودرو از پیشرانه الکتریکی یا همان حالت هیبریدی استفاده خواهد کرد که قدرت این خودرو را به صورت قابل توجهی افزایش خواهد داد و در باب مقایسه با دیگر خودرو های هیبریدی قرار خواهد داد که برتری شرکت ایتالیایی را بار دیگر به رخ میکشد.

این شرکت اطلاعات خاص و دقیقی درمورد مشخصات فنی این خودرو منتشر نکرده است. اما طبق گفته ها از موتور ۶.۵ لیتری استفاده خواهد کرد و سرعت ۰تا ۱۰۰ را تنها در ۲.۸ ثانیه خواهد پیمود که واقعا بسیار سریع می باشد، البته به گفته لامبورگینی حداکثر سرعت این خودرو ۳۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود که بسیار عالی می باشد.

 

کانسپت لامبورگینی V12 : اژدهای جدید لامبورگینی

سخنان میتجا بورکرت:درمورد کانسپت لامبورگینی V12

این طراح که با طراحی های خود روح و جان به خودرو های شرکت لامبورگینی داده است در گفتگویی درمورد طرح های اولیه خودرو V12 داشته است. در این مصاحبه درمورد این طراحی پرسیده شده است که به اینگونه به سوال خبرگان پاسخ می دهد:

این خودرو برای نسل جوان می باشد و اکثر جوان ها از این نوع طراحی خوششان می آید و مورد استقبال اکثر جوانان و مردم دنیا می باشد، و ما با در نظر گرفتن این نوع سلیقه دست به طراحی این خودرو زده ایم که در حال توسعه می باشد و با طرح های اولیه منتشر شده متفاوت خواهد بود. این خودرو با نبوغ و استعداد طراحان ما ساخته و طراحی شده است که بهترین نوع طراحی را در خودرو های اسپورت به نمایش می گذارد.

این نوع طراحی نه تنها برای نسل آینده خودرو های هیبریدی می باشد، بلکه برای طراحی خودرو های برقی نیز می باشد که با این نوع طراحی می توان سوخت های برقی را به ماشین ها وارد کرد. همچنین افزود: کانسپت لامبورگینی V12 موجود در فضای مجازی ۹۰ درصد شبیه به طرح اصلی می باشد.

این گفته این را تایید می کند که خودرویی جالب و با طراحی فوق سنگین را از سمت شرکت لامبورگینی خواهیم داشت که نشان از قدرت این شرکت در طراحی خودرو های اسپورت می باشد، هرگونه سوال و نظر و یا انتقادی درمورد این مطلب دارید می توانید زیر همین پست آنرا با ما در میان بگذارید. همچنین در پایین می توانید گالری تصاویر این خودرو را مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر