کانسپت لکسوس LF-30

کانسپت لکسوس LF-30

لکسوس در سال های اخیر به یکی از برند های معروف صنعت خودرو تبدیل شده است و با تولید خودرو هایی با کیفیت های جهانی به یکی از برند های سرشناس دنیا میان برند های پر قدرت تبدیل شده است.

دلیل این همه موفقیت در این زمینه،طراحی زیبا و استفاده از آخرین تکنولوژی ها در محصولات خود بوده است که باعث شده است تا خودرو های شرکت لکسوس به یکی از خودرو های معروف بازار تبدیل شود و میان خودرو های معروف دنیا قرار بگیرد.

کانسپت لکسوس LF-30 در نمایشگاه اتومبیل توکیو از طرح مفهومی خود که اشاره به الکتریکی بودن خودرو اشاره دارد رونمایی کرد، در این رونمایی از قابلیت ها و ویژگی های این محصول گفته شد که اشاره به سوخت الکتریکی این ماشین داشت.

مدیرعامل لکسوس در این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران گفت:

مدیرعامل لکسوس

ما از این پس خودرو های الکتریکی زیادی خواهیم ساخت و قصد داریم آنها را ادامه دهیم، و قرار است با سری های EV این خودرو ها را نامگذاری کرده ایم و امیدواریم در این بخش نیز مانند بخش های دیگر موفق شویم و نیاز بازار را بر طرف کنیم.

مشخصات کانسپت لکسوس LF-30

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لکسوس از طرح مفهومی و جالب خود در نمایشگاه خودرو توکیو رونمایی کرد و نشان داد که توانایی تولید خودرو های الکتریکی را نیز دارد. و به نوعی قدرت خود را ثابت کرد.

مشخصات و اطلاعات دقیق و کامل این محصول هنوز در دسترس قرار نگرفته است و طبق گفته ها این محصول از سوخت الکترونیکی استفاده خواهد کرد و از قطعات و طراحی جالب و منحصر به فردی پشتیبانی خواهد کرد که این محصول را جذاب تر خواهند کرد.

طراحی این محصول مانند سری های گذشته لکسوس نمی باشد و دارای تفاوت های زیادی بین این مدل و سری های قبلی وجود دارد، یکی از همین تفاوت ها وجود صندلی هایی با قابلیت های زیاد که در مدل قبلی لکسوس وجود نداشت.

مدل کانسپت لکسوس LF-30 یکی از زیباترین خودرو های سال ۲۰۲۰ می باشد که هم از نظر طراحی و هم از نظر قدرت بدون عیب و ایراد ساخته شده است. قدرت و بزرگترین ویژگی این محصول را می توانیم در بخش سوخت الکتریکی این محصول ببینیم، چون برای اولین بار از این حالت لکسوس استفاده می کند.

شرکت لکسوس کانسپت لکسوس LF-30 همیشه در حال تغییر خود و تطبیق دادن با بازار های جهانی بوده است و توانسته است با انتخاب های درست و به جا همه خودرو های خود را با عنوان های مختلف و در بازار های مختلف جهانی به فروش برساند. باید منتظر عرضه کامل این خودرو توسط لکسوس باشیم.

__ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی  __

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر