کانسپت لکسوس LF-30

کانسپت لکسوس LF-30

لکسوس در سال های اخیر به یکی از برند های معروف صنعت خودرو تبدیل شده است و با تولید خودرو هایی با کیفیت های جهانی به یکی از برند های سرشناس دنیا میان برند های پر قدرت تبدیل شده است.

دلیل این همه موفقیت در این زمینه،طراحی زیبا و استفاده از آخرین تکنولوژی ها در محصولات خود بوده است که باعث شده است تا خودرو های شرکت لکسوس به یکی از خودرو های معروف بازار تبدیل شود و میان خودرو های معروف دنیا قرار بگیرد.

کانسپت لکسوس LF-30 در نمایشگاه اتومبیل توکیو از طرح مفهومی خود که اشاره به الکتریکی بودن خودرو اشاره دارد رونمایی کرد، در این رونمایی از قابلیت ها و ویژگی های این محصول گفته شد که اشاره به سوخت الکتریکی این ماشین داشت.

مدیرعامل لکسوس در این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران گفت:

مدیرعامل لکسوس

ما از این پس خودرو های الکتریکی زیادی خواهیم ساخت و قصد داریم آنها را ادامه دهیم، و قرار است با سری های EV این خودرو ها را نامگذاری کرده ایم و امیدواریم در این بخش نیز مانند بخش های دیگر موفق شویم و نیاز بازار را بر طرف کنیم.

مشخصات کانسپت لکسوس LF-30

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لکسوس از طرح مفهومی و جالب خود در نمایشگاه خودرو توکیو رونمایی کرد و نشان داد که توانایی تولید خودرو های الکتریکی را نیز دارد. و به نوعی قدرت خود را ثابت کرد.

مشخصات و اطلاعات دقیق و کامل این محصول هنوز در دسترس قرار نگرفته است و طبق گفته ها این محصول از سوخت الکترونیکی استفاده خواهد کرد و از قطعات و طراحی جالب و منحصر به فردی پشتیبانی خواهد کرد که این محصول را جذاب تر خواهند کرد.

طراحی این محصول مانند سری های گذشته لکسوس نمی باشد و دارای تفاوت های زیادی بین این مدل و سری های قبلی وجود دارد، یکی از همین تفاوت ها وجود صندلی هایی با قابلیت های زیاد که در مدل قبلی لکسوس وجود نداشت.

مدل کانسپت لکسوس LF-30 یکی از زیباترین خودرو های سال ۲۰۲۰ می باشد که هم از نظر طراحی و هم از نظر قدرت بدون عیب و ایراد ساخته شده است. قدرت و بزرگترین ویژگی این محصول را می توانیم در بخش سوخت الکتریکی این محصول ببینیم، چون برای اولین بار از این حالت لکسوس استفاده می کند.

شرکت لکسوس کانسپت لکسوس LF-30 همیشه در حال تغییر خود و تطبیق دادن با بازار های جهانی بوده است و توانسته است با انتخاب های درست و به جا همه خودرو های خود را با عنوان های مختلف و در بازار های مختلف جهانی به فروش برساند. باید منتظر عرضه کامل این خودرو توسط لکسوس باشیم.

__ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی  __

منبع techspot

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر