کانسپت چیست؟ : طراحی هایی در عصر مدرن

کانسپت چیست؟ : طراحی هایی در عصر مدرن

در عصر مدرن و طراحی هایی که توسط انسان انجام میگیرد با طراحی و سازه های بشر در سال های دور گذشته متفاوت است، و از نظر نوع ساخت و حتی شکل و مدل ساخت با یکدیگر در تضاد هستند، در عصر مدرن برای هر یک از طراحی ها و شکل طرح ها نام های خاص و انحصاری گذاشته می شود.

یکی از نام های معروف در طراحی های عصر حاضر کانسپت می باشد، کلمه کانسپت یک کلمه فرانسوی می باشد و توسط جونیور والدانی که یک طراح،گرافیست و معمار در سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۰ بوده است. این شخصیت طرح ها و شکل های زیادی از نظر طراحی را برای دنیای طراحی و معماری ارائه داده است.

جونیور دارای طرح های زیادی به اسم خود دارد و یکی از مشهور ترین طراحان حال حاضر فرانسه می باشد که به خاطر بالا بودن سن فعالیتش کم شده است. اولین سوالی که برای این فرد مشهوریت جهانی آورد این کلمه بود؛ کانسپت چیست؟ ، این سوال برای معروفیت این فرد کافی بود.

 

کانسپت چیست؟ : طراحی هایی در عصر مدرن

کانسپت چیست؟ سوالی اساسی

شاید اکثر شما کلمه کانسپت را شنیده اید اما معنی دقیق این کلمه را نمی دانید، معنی این کلمه طرح اولیه و شکل ظاهری یک محصول قبل از ساخت می باشد که توسط دیگر افراد قبل از ارائه طرح مطرح می شود. یعنی قبل از اینکه طرح اصلی و واقعی به بیرون انتشار شود، شرکت ها و یا افراد دیگر طرح های اولیه برای این شکل و یا طرح ایجاد می کنند.

این کلمه و این قانون در دنیای فناوری و تکنولوژی بسیار رایج می باشد، یعنی هر شرکتی بعد از اعلام خبر تولید محصولاتی مانند موبایل،خودرو، و محصولات دیگر بلافاصله سایت های معتبر و افراد گوناگون در دنیا برای این محصول طرح های زیادی را ارائه می دهند. یکی از مثال های مشابه درمورد کانسپت چیست؟ را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر