کاهش آمار فروش گوشی های ۵G در چین بخاطر ویروس کرونا

کاهش آمار فروش گوشی های ۵G در چین

طبق گزارش هایی که از سوی رسانه های معتبر و رسانه های چینی منتشر شده است می توان حدس زد آمار فروش محصولات الکتریکی در این کشور به شدت افت داشته باشد و یکی از این محصولات الکترونیکی گوشی های هوشمند می باشد.

یکی از شرکت های بزرگ چین که در مواجه با این ویروس بسیار خطرناک و کشنده کرونا همراه بوده است، هواوی می باشد که قصد داشت در بازار های جهانی با فروش و عرضه گوشی های هوشمند ۵G مشتریان خود را داشته باشد و همین امر باعث شد تا عرضه این امکانات و قابلیت به تعویق بیافتد.

شیوع ویروس کرونا باعث مرگ ۹۰۰ نفر در شهر یوهان چین و دیگر شهر های دیگر کشور ها بوده است که یک آمار نسبی نسبت به دیگر ویروس ها و بیماری ها کشته برجای گذاشته است، اگر بخواهیم این ویروس را تشریح کنیم باید اینگونه بگوییم که یک اختلال بزرگ برای دنیای فناوی و چین بوده است.

چین که مرکز اصلی تولید محصولات بسیار بزرگ دنیای فناوری مانند گوشی های سری آیفون اپل و سامسونگ می باشد دچار یک مشکل بسیار سخت و خاصی شده است و در همین راستا شاهد کاهش آمار فروش گوشی های ۵G در چین و دنیا بوده ایم.

با به راه اندازی خط تولید و ساخت دکل های ۵G توسط هواوی می توانست حدس زد این شرکت در چند سال اخیر کشور های زیادی را از این فناوری و تکنولوژی بهره مند خواهد ساخت که متاسفانه با شیوع این ویروس تولید و عرضه این فناوری ها به تعویق افتاد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کاهش آمار فروش گوشی های 5G در چین بخاطر ویروس کرونا

کاهش آمار فروش گوشی های ۵G

علاوه بر هواوی شرکت های زیادی بر اثر این ویروس دچار ضرر های بسیار بزرگی شده اند و خواهند شد، یکی از این شرکت ها نیز شیائومی می باشد که مقر اصلی آن در چین می باشد و همین امر نیز باعث شده است تا تولید این شرکت نسبت به قبل شیوع ویروس نصف شود.

در این راستا نیز اپل اعلام کرده است دیگر فروش محصولات و تولید گوشی های آیفون در این کشور تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد شد و این یعنی دیگر شاهد افت تعداد فروش و تولید گوشی های جدید آیفون خواهیم بود و همین باعث می شود تا شاهد یک اتفاق بسیار بد باشیم.

فاکسکان که مونتاژ کننده محصولات اپل در چین می باشد اعلام کرده است از هفته آینده شروع به کار خواهد کرد و طبق قول هایی که به اپل داده است شروع به تولید و ساماندهی محصولات این شرکت آمریکایی خواهد کرد، باید منتظر بمانیم و ببینیم که واکنش شرکت های بزرگ برای این ویروس چگونه خواهد بود و چه کاری انجام خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر