اپل به دلیل کاهش سرعت آیفون های قدیمی جریمه شد

اپل به دلیل کاهش سرعت آیفون های قدیمی جریمه شد

به یاد دارید که اپل در سال ۲۰۱۷ اعتراف کرد عملکرد آیفون ها را با باتری های قدیمی تر منتشر کرد؟ این شرکت به تازگی ۲۷ میلیون دلار جریمه شده است به دلیل عدم اطلاع صاحبان در مورد آنچه انجام می داد.

پس از بررسی در زمانی که نشان می دهد ارتباطی بین قابلیت های عملکرد آیفون و سن باتری آن وجود دارد، اپل اعلام کرد که پچ را برای آیفون ۶، آیفون ۶S، آیفون SE و آیفون ۷ منتشر کرده است که باعث کند شدن آنها شد. در حالی که برخی ادعا می کردند که این منسوخ شده برنامه ریزی شده است، این شرکت گفت: انتشاری برای سرعت دستگاه ها باعث می شود کار طولانی تر شود.

اپل در سال ۲۰۱۷ نوشت: باتری های لیتیوم یونی وقتی در شرایط سرود هستند، قادر به تامین نیاز های اوج فعلی نیستند، شارژ کمی دارند و یا با گذشت زمان افزایش می یابند که می تواند منجر به خاموش شدن غیر منتظره دستگاه برای محافظت از قطعات الکترونیکی خود شود. این برنامه همچنین یک برنامه تعویض باتری را ارائه می داد، که در آن ۱۱ میلیون نفر به جای ۷۹ دلار قبلی ۲۹ دلار برای یک قطعه جدید پرداخت می کردند.

کاهش سرعت آیفون های قدیمی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بدنه رقابت و کلاهبرداری فرانسه، DGCCRF هنوز اپل را به دلیل عدم اطلاع صاحبان خبر از آنچه اتفاق می افتد، پاسخگو است و می گوید: یک عامل تجاری گمراه کننده با یک اشتباه بود.

این دیده بان در بیانیه مطبوعاتی نوشت: DGCCRF در واقع نشان داده است که از صاحبان آیفون مطلع نشده است که آپدیت سیستم عامل iOS ۱۰.۲.۱ و ۱۱.۲ که نصب کردند احتمالا سرعت عمل دستگاه آنها را کند می کند.

اپل این تصمیم را مورد اعتراض قرار نداده است و باید یک ماه در صفحه آیفون اپب فرانسه به نمایش درآید که باعث گمراهی مشتریان شده است و مبلغ جریمه ای نیز به نمایش گذاشته است.

در پاسخ به اعلامیه DGCCRF، اپل نوشت: هدف ما همواره ایجاد محصولات ایمن و قابل تقدیر توسط مشریان بوده است و ساخت آیقون هایی که تا زمان ممکن دوام داشته باشند، بخش مهمی از آن است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر