کاهش قیمت سری آیفون ۱۱ در چین به دلیل بحران COVID-19

کاهش قیمت سری آیفون ۱۱ در چین به دلیل بحران COVID-19

پیامد های بیماری همه گیر COVID-19 از چند طریق به بسیاری از کشور های می رسد. در میان آنها، ما شاهد رکود اقتصاد جهانی هستیم که باعث می شود بسیاری از افراد شغل خود را از دست دهند. به همین دلیل، مصرف کنندگان فقط شروع به سرمایه گذاری در محصولات یا خدمات اساس می کنند.

در نتیجه، ما امسال شاهد کاهش چشمگیر فروش گوشی های هوشمند هستیم. اپل یکی از شرکت هایی است که در میان همه گیری این ویروس میزان فروش بالایی را از دست داده است. سری آیفون ۱۱ تا شروع شیوع کرونا کاملا موفق عمل می کرد. اما حال اپل افت زیادی را در درآمد خود تجربه می کند.

کاهش قیمت سری آیفون ۱۱ در سایه بحران کرونا ویروس

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به امید جذب مشتری و احتمالا افزایش شروع آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو، برخی از فروشندگان آنلاین در چین تخفیف های سنگینی را برای این دو دستگاه ارائه می دهند. یکی از این فروشندگان این شرکت سونینگ است که آیفون ۱۱ ۶۴ گیگابایتی را با قسمت ۴۹۹۹ یوان (۷۱۰ دلار) به فروش می رساند که تقریبا بیش از ۷۰ دلار تحفیف نسبت به قیمت اصلی دارد. آیفون ۱۱ پرو هم با قیمت ۷۴۹۹ یوان (۱۰۶۰ دلار) به فروش می رساند.

فروشنده های مجاز اپل مانند TMall نیز کاهش قیمت این چنینی را در چین ارائه می دهند. این اتفاق درست بعد از این است که زنجیره های تامین تایوانی نگرانی های خود را از رکود تولید در آینده در میان گذاشتند. پس از تحمل عدم تحویل آیفون ها به دلیل توقف تولید، اکنون هم شرکت مستقر در کوپرتینواز تقاضای کم رنج می برد. با این وجود، تولید دوباره در حال بازگشت به حالت عادی خود است، اما دیگر تقاضا ها زیاد نیست.

ما هم امیدواریم که به زودی این ویروس ریشه کند شود تا اقتصاد و کسب و کار ها به حالت عادی خود بازگردند. زمانی این ریشه کنی را خودمان تائین می کنیم، پس بیایید عهد ببندیم با با در خانه ماندن ریشه این ویروس را خشک کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع Reuters

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر