کاهش هزینه نیسان به مبلغ ۲.۸ میلیارد دلار در سال

کاهش هزینه نیسان به مبلغ ۲.۸ میلیارد دلار در سال

شرکت نیسان به یک باوری رسیده است که می خواهد هزینه های اضافه خود را به طور چشمگیری کاهش دهد و این کاهش هزینه های می تواند برای نیسان یک حرکت مثبت و فوق العاده ای محسوب شود و این حرکات بسیار فوق العاده و خاص محسوب می شوند.

این شرکت در وضعیت مناسبی قرار دارد و فروش مناسبی نسبت به دیگر شرکت ها در اوایل سال ۲۰۲۰ که با شیوع ویروس کرونا همراه بوده است داشت، این عملکرد خوب نیسان باعث شده است تا کمی فاصله این شرکت با دیگر تولیدکنندگان زیاد شود.

نیسان با کم کردن هزینه های اضافی خود مانند از بین بردن حالت های جشن و برخی از مراسمات اضافه که باعث می شود تا این شرکت ژاپنی خرج اضافی داشته باشد و در نهایت بر روی عملکرد کلی و سالانه این شرکت تاثیر مستقیم و منفی داشته باشد.

کاهش هزینه نیسان باعث می شود تا هزینه ای بالغ بر ۲.۸ میلیارد دلار می باشد که طبق گفته های مدیر اجرایی این شرکت در کل باعث خواهد شد تا شاهد ایجاد یک خط تولید بسیار فوق العاده و جدیدی از سوی این شرکت ژاپنی برای بازار های جهانی باشیم.

طبق گزار بلومبرگ نیسان این کار را بخاطر ایجاد یک خط تولید جدید راه اندازی کرده است که باعث خواهد شد تا نیسان عملکرد بهتری در بازار های جهانی داشته باشد و از طریق این هزینه جمع آوری شده خودرو های جدید را علاوه بر نسخه های فعلی خود عرضه کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کاهش هزینه نیسان به مبلغ 2.8 میلیارد دلار در سال

کاهش هزینه نیسان تا سال جدید

طبق گفته برخی از رسانه های معتبر این اهداف و پروژه ها توسط هیئت مدیره این شرکت تصویب شده است و قرار است به زودی به صورت رسمی و علنی منتشر شود. این برنامه ها کمک زیادی به پیشرفت نیسان در سال های جدید خواهد کرد و بر روند تولید این شرکت تاثیر مستقیم خواهد داشت.

برنامه کاهش هزینه شرکت نیسان بسیار هوشمندانه می باشد و با جمع آوری و حذف کردن هزینه های کوچک و بزرگ، مبلغی بالغ بر حدود ۲.۸ میلیارد دلار به وجود می آورد که دست نیسان را برای تولید محصولات جدید با فناوری های نوین فراهم خواهد کرد.

همچنین شاهد ایجاد یک خط تولید بسیار فوق العاده و جذاب خواهیم بود که از طرف مدیرعامل این شرکت اعلام شده است و احتمال اینکه این روند جدید بر روی فروش محصولات جدید و فعلی نیسان تاثیر داشته باشد قطعا فوق العاده و جذاب محسوب خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر