کراس اور فولکس واگن ID.4 اولین خودروی برقی فولکس واگن

کراس اور فولکس واگن ID.4 اولین خودروی برقی فولکس واگن

شرکت آلمانی فولکس واگن بعد از مدت ها انتظار بلاخره خودروی برقی خودرو را تولید خواهد کرد و برای بازار ایالات متحده آماده عرضه خواهد کرد که طرفداران زیادی منتظر عرضه نهایی و فروش این خودروی بسیار جذاب و فوق العاده می باشند.

این خودرو تمامی گواهی های موجود را دریافت کرده است و شاهد یک کراس اور برقی بسیار قدرتمند از سوی فولکس واگن هستیم که با طراحی بسیار جذاب و خاص طراحی شده است و یک حس خوبی را به کاربر در نگاه اول منتقل می کند.

این خودرو به معنای واقعی کلمه اولین شاسی بلند برقی فولکس واگن می باشد که از سوی آلمانی طراحی شده است و با بهترین فناوری های موجود ساخته شده است و امید این را می دهد که در جدیدترین محصولات این شرکت شاهد استفاده از آنها خواهیم بود.

کراس اور فولکس واگن ID.4 یک EV یا همان خودرویی با سوخت الکتریکی می باشد که از مشخصات فنی و قدرت طراحی بسیار بالا بهره می برد و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت برای ساخت و طراحی این خودرو هستیم.

این خودرو در دو نسخه عرضه خواهد شد، یکی از آنها دارای سقف نقره ای و دیگری به رنگ سفید خواهد بود و در کلاس C قرار خواهند گرفت و ما این بار شاهد تغییرات جزئی در تایر ها هستیم که یکی از نسخه ها با تایر هایی به اندازه ۱۹ اینچی و دیگری با اندازه تایر ۲۰ اینچی عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کراس اور فولکس واگن ID.4 اولین خودروی برقی فولکس واگن

کراس اور فولکس واگن ID.4

این خودرو برای فروش اولیه خود بازار های ایالات متحده را در نظر گرفته است و این یعنی شاهد به وجود آمدن یک بازار مناسب و هدفمند از سوی فولکس واگن می باشد که به احتمال زیاد می تواند فروش مناسبی نیز از این بازار بسیار بزرگ به دست بیاورد.

شرکت آلمانی فولکس واگن برای طراحی و ساخت این خودرو از فناوری های جدید بهره برده است و ما شاهد یک خودروی مدرن و بسیار جذاب از سوی این شرکت هستیم که بهترین حالت ممکن را برای کاربران خود به وجود می آورد که واقعا خاص و عالی می باشد.

در کل این SUV و کراس اور جذاب آلمانی ها به زودی در بازار های آمریکا شروع به فروش و عرضه خواهند کرد و قطعا طرفداران بسیار زیادی به خود اختصاص خواهد داد، و از طرفی هم این شرکت بازار های جهانی دیگری را برای فروش در نظر دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر