کرونا ویروس در پلی استور : بخش جدیدی از برنامه ها

کرونا ویروس در پلی استور

ما نمی توانیم انکار کنیم که تلفن های هوشمند روزانه به ما بسیار کمک کی کنند، اما نمی توانیم انکار کنیم که آنها برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده شده اند. که در مورد بیماری ها به عنوان نمونه کرونا ویروس بسیار خطرناک است. بنابراین گوگل تصمیم گرفته است نتایج جستجو را در فروشگاه برنامه خود محدود کند، به طوری که هیچ کس که سهمی در سودآوری از این بیماری همه گیر ندارد، وجود ندارد. حال اگر سعی کردید نام اپیدمی را در فروشگاه Play تایپ کنید، هیچ چیزی ظاهر نمی شود.

سانسور کردن بخشی برای کرونا ویروس در فروشگاه Play ?

با توجه به این حرکات، گوگل بخشی اختصاصی ایجاد کرده است. اگر بخواهیم به دنبال اطلاعاتی در مورد این بیماری باشیم، این بخش جدید شامل برنامه های بسیار مفیدی است و برنامه هایی که به سادگی می توانند از آن سود ببرند ظاهر نمی شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هم در وب سابت گوگل پلی استور و هم ر برنامه بنر هایی وجود دارد که به شما امکان دسترسی به این بخش را می دهد.

طبق گفته اندروید پلیس، این بخش با توجه به هر کشور متفاوت است، موضوعی منظقی است اگر درک کنیم که برنامه های محلی وجود خواهد داشت که به مردم کمک کی کند و هر دولت علاوه بر متفاوت بودن در زبان ها، خاص خود را نیز دارد.

با این حال، این آپدیت ممکن است مدتی طول بکشد. آن را در وب سایت فعال داریم اما هنوز در برنامه کاربری که از طریق تلفن همراه اندرویدی ظاهر نشده است.

گفتنی است شیائومی تصمیم دارد با ارسال هزاران ماسک به ایتالیا کمک کند. می دانیم که کرونا ویروس در سراسر جهان گسترش یافته است. اما برخی کشور ها بیشتر از سایرین تحت تاثیر قرار می گیرند، مانند ایتالیا. این ویروس در این کشور اروپایی بسیار مسری است. اوضاع در ایتالیا در مورد کرونا ویروس دلگرم کننده نیست زیرا از آن زمان گسترش بیشتری یافته است، به حدی که به نظر می رسد در آینده نزدیک راهی برای متوقف کردن آن وجود ندارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر