کفش کربنی اسیکس با VR رونمایی شد : سبک و خاص

کفش کربنی اسیکس با VR رونمایی شد : سبک و خاص

شرکت اسیکس یکی از برند های معروف تولیدکننده لوازم ورزشی در دنیا می باشد که با کیفیت بسیار بالای محصولات خود شهرت بسیار زیادی را به دست آورده است و همین مسئله باعث شده است تا شاهد اتفاقات بسیار خاصی برای این شرکت بیافتد.

اسیکس جزو شرکت هایی بوده است که نوآوری در بین محصولات آن وجود داشته است و همیشه شاهد این بوده ایم که یک خلاقیت در طراحی و شکل کلی محصولات این شرکت مانند پیراهن ها و یا توپ هایی که این شرکت تولید می کند وجود دارد.

مهم ترین نکته ای که در این بین وجود دارد تولید محصول جدید در این شرایط بسیار خاص می باشد، شرکت اسیکس برای اولین بار میان شرکت های دیگر ورزشی اقدام به ساخت کفش های کربنی کرده است که بسیار خاص و جالب خواهد بود.

کفش کربنی اسیکس قرار بود زودتر از اینها رونمایی شود که بخاطر به تاخیر افتادن المپیک ۲۰۲۰ توکیو این رونمایی نیز به تعویق افتاد، اسیکس جنس این کفش را با کربن خاص تولید کرده است که باعث ایجاد آزادی تحرکات در داخل این کفش برای ورزشکار می باشد.

کربن این قابلیت را دارد که متناسب با اندازه پا فرد ورزشکار حرکت کند و به نوعی نسبت به پای و طرز قرارگیری انگشتان پای فرد اندازه گیری می کند که باعث می شود تا فشار زیادی روی پاهای ورزشکار که یکی از قدرتمندترین بخش ها و قسمت های ورزشکار محسوب می شود باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کفش کربنی اسیکس با VR رونمایی شد : سبک و خاص

کفش کربنی اسیکس رونمایی شد

این کفش قرار بود در اجلاس نوآوری اسیکس در ژاپن رونمایی شود که به خاطر به وجود آمدن محدودیت های بسیار زیاد مبنی بر ویروس کرونا باعث شد این محصول در شرکت و در استودیو شخصی خود اسیکس برگزار شود و به نوعی رونمایی شود.

جالبترین نکته این رونمایی وجود کنفرانس VR بود که اسیکس از آن استفاده کرد و با تکنولوژی VR این کفش های کربنی خود را رونمایی کرد، این اولین رویدادی بود که توسط VR یک محصول رونمایی میشد و احتمال اینکه در آینده ای نزدیک شاهد اینگونه رویداد ها باشیم بسیار زیاد می باشد.

یک قابلیت جذاب دیگر در کفش های اسیکس نبود هیچ فلز و یا آلومینیومی در این کفش ها می باشد که با ترکیب الیافت و کش و البته کربن ساخته شده است که هم به سبک بودن کفش و هم به نوآوری آن کمک بسیار زیادی می کند که یک ابداع جالب از شرکت ورزشی آسیکس می باشد.

همچنین این کفش برای رقابت با محصول شرکت نایک یعنی Nap’s VaporFly آمده است که گفته می شود بتواند از نظر طراحی و جنس و فرم طراحی برتری خاصی را نسبت به این محصول نایک بهترین کارایی را از کفش های جدید خود داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر