کلاب هاوس برای اندروید تا دو ماه منتشر می شود

در حال حاضر کلاب هاوس برای اپراتور های رسانه های اجتماعی بسیار جالب است. این برنامه بیش از ۸ میلیون دانلود در سراسر جهان دارد. خوب، ممکن است به زودی تعداد دانلود های آن کاهش یابد چون که بسیاری از برنامه های بزرگتر و معروف در حال کپی کردن عملکرد های آن هستند.

امثال توییتر، می تالک، تیک تاک و اینستاگرام، تلگرام و دیگر رقیبان یا قابلیت های کلاب هاوس را دارند و روی آن کار می کنند یا اگر نداشتند در حال توسعه آن هستند. در ماه ژانویه کلاب هاوس اعلام کرد نسخه اندروید کلاب هاوس در حال توسعه است. با این حال هیچ بازه زمانی برای انتشار آن ارائه نداد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با این وجود، این شرکت همیشه اهمیت وجود نسخه اندروید را بیان کرده است. سرانجام، کلاب هاوس اکنون یک زمان مشخص برای انتظار کلاب هاوس برای اندروید ارائه داده است. اخیرا، پاول دیویسون، بنیانگذار کلاب هاوش، اظهار داشت که واقعا سخت روی نسخه اندروید کار می کنیم. به گفته وی، دو ماه طول می کشد تا آن را انتشار کنیم. به نر می رسد که ان برنامه در اواخر بهار یا تابستان ۲۰۲۱ به صورت جزئی در دسترس خواهد بود.

به گفته دیویسون، کلاب هاوش برای اندروید مجبور است از دو مانع عبور کند. او معتقد است که این برنامه باید با نوعی سرویس ترجعه مانع زبانی را برطرف کند. این شرکت می خواهد بهترین مطالب برای کاربران اندرویدی را ارائه دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر