کمک هواوی به دولت هند برای مقابله با COVID-19

کمک هواوی به دولت هند برای مقابله با COVID-19

ما الان در ماه مارس هستیم، اما می توان گفت که سال ۲۰۲۰ سالی واقعا طولانی خواهد بود. و اما دلیل؟ احتمالا می دانید که COVID-19، ویروسی است که سال گذشته چین را به خطر انداخته بود، حال اروپا، شمال و کشور های آمریکای جنوبی را ویران می کند.

با این حال این کشور همچنین به کشور های آسیایی مانند هند یاری می رساند. اکنون دولت این کشور بزرگترین اقدامات قرنطینه در جهان را با جمعیت ۱.۳ میلیاردی انجام داده است، که مردم این کشور را مجبور به ماندن در خانه کرده است.

امروز این کشور، ۱۰۷۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس را گزارش کرده است که از این تعداد ۲۹ نفر جان خود را از دست داده اند. ترسهای زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه این تعداد علیرغم تلاش های دولت برای حفظ این عفونت ممکن است در روز های آینده شاهد افزایش چشکگیر باشند. شرکت چینی هواوی اکنون در حال ارائه تخصص و منابع خود برای کمک به دولت هند برای مقابله با COVID-19 است.

کمک هواوی به دولت هند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بر اساس گزارش ها، مدیر عامل شرکت هواوی هند، جی چن فاش کرد که این شرکت برای کمک به به یادگیری ها و تجربه های خود از وضعیت چین در حال کار بر روی راه حل هایی است.

این شرکت می خواهد با فناوری های جدید مانند نظارت بر دما از راه دور و تصویر برداری حرارتی ۵G پلاس برای محار این بحران کمک کند. دومی این که این فناوری به دولت چین کمک کرد تا ویروس را درگیر کند. این فناوری قادر است دمای یک شی متحرک را به طور دقیق و در زمان واقعی کنترل کند.

کمبود شبکه های ۵G کمتر خواهد شد : تاثیر هواوی در هند

این شرکت در حال استفاده از فناوری ۵G برای راندن از طریق کنفرانس برق است. بنابراین می تواند به متخصصات پزشکی برای درمان بیماران حتی در صورت عدم حضور جسمی کمک کند. همچنین ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که از راه حل  های ۵G استفاده خواهد کرد.

تشخیص با تصویر برداری از راه دور ۵G، ربات های پزشکی ۵G و موارد دیگر هم وجود دارد. متاسفانه، به علت وجود نداشتن یک میدان مناسب ۵G در هند، این راه حل ها محدود خواهد شد. این کشور هنوز کورس استاندارد بعدی شبکه را آغاز نکرده است. قفل ۲۱ روزه همچنین به تعویق انداختن برنامه های حامل را در شبکه جدید شرط بندی می کردند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع Economic Times

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر