کمک هوش مصنوعی آمازون برای مسافت های انبارداری

کمک هوش مصنوعی آمازون برای مسافت های انبارداری

شرکت آمازون با راه اندازی هوش مصنوعی و این فناوری قدرتمند باعث شده است تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و فوق العاده ای باشیم که از سوی این شرکت عرضه شده است که قابلیت های بسیار عالی به همراه دارد.

این شرکت بعد از تولید فناوری های قدرتمند و جدید خود می خواهد آنرا در بخش های مختلف انبارداری و بخش های مختلف اداری خود از آنها استفاده کند و این باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های عالی خواهیم بود.

این بار هوش مصنوعی به همراه ترکیب قطعات فیزیکی باعث خواهد شد تا به کمک این فناوری رفت و آمد کارمندان و کارکنان این شرکت در داخل اداره و انبار این شرکت به صورت بهینه باشد تا شاهد جلوگیری شیوع بیش از حد ویروس کرونا باشیم.

هوش مصنوعی آمازون از قابلیت های عالی و فوق العاده ای بهره می برد که باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن حالت های بسیار مناسب و خوبی برای این شرکت باشیم و از طرفی هم شاهد به وجود آمدن اتفاقات خوب از سوی این شرکت برای کارکنان خود خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آمازون می خواهد با راه اندازی این حالت بهترین کیفیت ممکن در رفت و آمد کارمندان خود داشته باشد که حالتی بسیار جذاب و عالی می باشد که به همراه کاهش رفت و آمد های بیهوده در داخل سالن های انبار شاهد کاهش خطر مبتلا به ویروس کرونا در بین کارمندان این شرکت خواهیم بود.

کمک هوش مصنوعی آمازون برای مسافت های انبارداری

هوش مصنوعی آمازون

این هوش مصنوعی به کارکنان آمازون کمک خواهد کرد تا بهترین راه ممکن را برای رسیدن به مقصد خود انتخاب کنند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن بدون نزدیک شدن به یک فرد به مقاصد خود برسند که یک پیشگیری بسیار جذاب و خاص می باشد.

یک مانیتور برای نمایش مقصد های مختلف وجود دارد که کارکنان از آنها مسیر های خود را انتخاب می کنند تا این هوش مصنوعی به آنها در رسیدن به مقصد های خود با بهترین روش ممکن و راه درست به جایگاه خود برسند که قطعا جذاب و عالی خواهد بود.

شرکت آمازون در این زمینه و پیشگیری ویروس کرونا بسیار پیگیر بوده و ما شاهد این بوده ایم که این شرکت توانایی های بسیار بالایی در ثبت حالت های مختلف برای انجام انواع پروتکل های مختلف به همراه دارد که باعث ایجاد حالت جذاب و فوق العاده می باشد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر