کمک ۲۰۰ میلیون دلاری فیسبوک به مشاغل سیاهپوست

کمک ۲۰۰ میلیون دلاری فیسبوک به مشاغل سیاهپوست

بعد از اینکه شرکت های بزرگ دنیای فناوری اقدام به حمایت های همه جانبه از جامعه سیاهپوستان کرد، این بار نوبت به شرکت فیس بوک رسید تا حمایت خود را از جامعه ای که همیشه دچار نژادپرستی بوده است حمایت همه جانبه بکند.

شرکت های یوتیوب، گوگل و اپل جزو بزرگترین کمپانی هایی بوده اند که از مشاغلی که در آنها افراد سیاهپوست وجود دارد حمایت مالی کرده اند تا این افراد با هیچ مشکلی مواجه نشوند و قطعا اتفاقات بسیار جالب و عالی از سوی این شرکت ها شاهد خواهیم بود.

شرکت فیس بوک هزینه ای حدود ۲۰۰ میلیون دلار در نظر گرفته است و دیگر شرکت های فناوری مانند یوتیوب، گوگل و اپل به صورت ترتیبی حدود ۱۰۰ و ۱۷۵ و ۱۰۰ میلیون دلار برای این مشاغل در نظر گرفته بودند که برای کار های خیریه و امور رسیدگی به کار های سیاهپوست ها انجام گرفته است.

کمک ۲۰۰ میلیون دلاری فیسبوک رقم بزرگی نسبت به دیگر رقبای فناوری خود دارد و بیشتر از همه می باشد که به ظاهر یک کمپین حمایتی و انسان دوستانه می باشد که از سوی این شرکت انجام گرفته است و به تمامی کاربران این شرکت ارائه داده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سالانه افراد زیادی در خاک ایالات متحده بخاطر رنگ پوست خود دچار برخی از بی اعتمادی ها می شوند که در نتیجه باعث می شود تا به طور وحشتناکی از کار های خود اخراج شوند که تمامی آنها بخاطر نژادپرستی می باشد که از سوی برخی شرکت ها به این افراد وارد می شود.

کمک 200 میلیون دلاری فیسبوک به مشاغل سیاهپوست

کمک ۲۰۰ میلیون دلاری فیسبوک

فیس بوک علاوه بر کمک های نقدی دست به اقدامی عجیب زده است و ما شاهد ایجاد یک کمپین جدا از سوی این شرکت برای حمایت از سیاهپوست ها بوده ایم که در کل باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار متنوع و جذابی از سوی این شرکت می شود.

در این کمپین که با نام انحصاری Elevate می باشد به جامعه سیاه پوست کمک می کند تا با استفاده از این حالت های فیسبوک در برخی از دانشگاه ها که محدودیت های بسیار زیادی دارد ثبت نام کنند و برای یافتن کار در برخی از مراکز دچار هیچ مشکلی نشوند.

این طرح توسط مارک زاکربرگ اعلام و اجرایی شده است و شعار این کار طرح عدالت برابر می باشد که برای یکسان بودن افراد سفید پوست با افراد سیاه پوست می باشد که با این حرکت شرکت فیسبوک خواسته خود را مطرح کرده است.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر