کنترل چین بر روی تیک تاک می تواند آمریکا را فلج کند

کنترل چین بر روی تیک تاک می تواند آمریکا را فلج کند

امروزه حرف ها و شایعات زیادی درمورد شرکت تیک تاک در فضای مجازی منتشر شده است و این اتفاقات باعث می شود تا شاهد برخی از مسائل امنیتی و سیاسی برای برخی از کشور های درگیر این ماجرا باشیم که به اقتصاد شرکت های دیگر ضربه های زیادی وارد می کند.

بعد از اینکه دولت آمریکا به طور جدی برای از بین بردن تیک تاک اقدام کرد، حالا کشور چین با نظارت های بسیار نزدیک و فوق العاده بر روی الگوریتم های این نرم افزار قدرتمند می خواهد تمامی حرف ها و شایعات درمورد همکاری چین با تیک تاک را از بین ببرد.

چند ماه پیش شرکت تیک تاک محکوم به همکاری با دولت چین شده بود که برای انتقال اطلاعات کاربران برای جاسوسی دولت چین بوده که این اخبار تکذیب شد و حالا دولت چین می خواهد جواب آمریکا را با یک روش دیگر و سنگین تر جواب دهد.

کنترل چین بر روی تیک تاک باعث می شود تا شایعات و ادعا هایی که از سوی دولت آمریکا علیه این شرکت در نظر گرفته شده بود از بین برود و در نتیجه شاهد یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آل از سوی این کشور برای مقابله با شایعات می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دولت چین با این روش و نظارت مستقیم خود تمامی شایعات ممکن را از بین می برد و هر شایعه ای که درست شود علیه کشور چین خواهد بود و این یعنی یک اتفاق بسیار عجیب و غریب و بسیار برای شایعه سازان خواهد بود که می تواند تبعات سختی به همراه داشته باشد.

کنترل چین بر روی تیک تاک

کنترل چین بر روی تیک تاک

شرکت تیک تاک در میان رقابت اقتصادی آمریکا و چین قرار گرفته و با شدت یافتن این رقابت نیز فشار زیادی بر روی این شرکت به وجود می آید که واقعا مسئله پیچیده و بسیار سنگینی محسوب می شود که هواوی را در این حالت بسیار سخت قرار داد.

شرکت هواوی نیز مانند تیک تاک دچار مشکلات بسیار بزرگی شد و آن طور که قرار بود تمامی پروژه های خود را راه اندازی کند نتوانست و در کل دچار مشکل بسیار عجیب و خاصی برای آن شرکت رخ داد تا از تولید قدرتمند خود کاسته شود و در رقابت با سامسونگ عقب بماند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر