سه پلت فرم جدید تراشه ۵G از سوی کوالکام رونمایی شد

کوالکام اخیرا از رونمیی یک سری پلت فرم تراشه ۵G برای طیف گسترده ای از سناریو های استقرار از ایستگه های پایه کلان که از MIMO بزرگ تا ایستگاه های کوچک پشتیبانی می کنند، خبر داد.

با این اقدام، این شرکت آمریکایی اکوسیستم سلولی مجازی سازی و تغییر قابلیت همکاری شبکه های دسترسی رادیویی را سریع می بخشد. همانطور که حدس می زنید، ۵G اصلی ترین حامی توسعه آن است.

درباره چه پلت فرم هایی صحبت می کنیم ؟

کوالکام سه پلت فرم جدید ران ۵G را رونمایی کرده است: پلت فرم واحد فرکانس رادیویی، پلت فم واحد توزیع شده و پلت فرم واحد رادیویی توزیع شده. این سه سیستم عامل اولین دسته از راه حال اعلام شده در جهان برای پشتیبانی از اپراتوری های پیشرو تلفن همراه برای استقرار نسل جدیدی از شبکه های ران مجازی همگرا است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ارتباطی جهت تبدیل شبکه های عمومی و شبکه های خصوصی سازمان بی سیم به سیستم عامل های نوآورانه برای تحقق پتانسیل کامل طراحی شده است.

پلت فرم سری ران ۵G برای تسریع در استقرار و تجاری سازی تجهیزات و ویژگی های vRAN از سازندگان تجهیزات شبکه موجود و در حال ظهور پشتیبانی می کند. همچنین باید نیاز های ۵G شبکه های عمومی و خصوصی را برآورده کند.

پلت فرم جدید فوق الذکر معماری کاملا مقیاس پذیر و بسیار انعطاف پذیر را برای استقرار ایستگاه های پایه کلان و استگاه های پایه کوچک را فراهم می کند. این برنامه جدید از تمام گزینه های تقسیم عملکرد ۵G بین واحد های توزیع شده و واحد های رادیویی پشتیبانی می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر