کیبورد ریزر Ornata V2 معرفی شد : زیبا و بسیار خاص

کیبورد ریزر Ornata V2 معرفی شد : زیبا و بسیار خاص

ریزر بلاخره از کیبورد جدید خود بهره برداری کرد و یک نسخه جدید را معرفی کرد که به زودی در تمامی بازار های جهانی شاهد این کیبورد بسیار خاص و قدرتمند خواهیم بود که ریزر برای ساخت آن از بهترین فناوری های موجود بهره مند شده است.

این کیبورد نسل جدید محصولات ریزر را نشان می دهد و قرار است فناوری های جدید از این محصول به دیگر محصولات شرکت ریزر راه پیدا کند که قطعا در آینده ای نزدیک شاهد یک محصول قدرتمند و بسیار فوق العاده از سوی این شرکت خواهیم بود.

نوع ساخت و طراحی جذاب از مزیت های این کیبورد محسوب می شود و ساخت یک کیبورد با قابلیت های متفاوت از ویژگی های خاص ریزر محسوب می شود و گفته می شود این شرکت در نظر دارد تا محصولات قدرتمند مشابه را در سال جاری رونمایی کند.

کیبورد ریزر Ornata V2 در مقایسه با کیبورد های گیمینگ در بازار بسیار قدرتمند می باشد و استفاده از طراحی نورپردازی در این محصول نشان دهنده قدرت بسیار بالا و فوق العاده این کیبورد می باشد که شرکت ریزر این حالت را برای این محصول اجرایی کرده است.

استفاده از ویژگی های جالب و قابل توجه از سوی این شرکت نشان دهنده اتفاقات بسیار خوبی می باشد که شرکت ریزر توانسته است این عمل را اجرایی کند و به بهترین شکل ممکن شاهد ایجاد یک محصول فوق العاده زیبا و کارآمد از سوی این شرکت برای کاربران و گیمر ها هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کیبورد ریزر Ornata V2 معرفی شد : زیبا و بسیار خاص

معرفی کیبورد ریزر Ornata V2

بدنه هیبریدی به همراه نورپردازی جالب و خاص این محصول نشان دهنده اتفاقات بسیار عالی و فوق العاده از سوی شرکت ریزر می باشد که در این محصول به طور قابل توجه رعایت شده است و شاهد یک حالت جذاب و خوبی از سوی این شرکت می باشیم.

سازگاری این کیبورد با دستگاه شما بسیار جالب می باشد و نسبت به صدا و نوع محتوای شما رنگبندی کیبورد نیز تغییر داده می شود که یک حالت بسیار جذاب و فوق العاده محسوب می شود که این شرکت توانایی اجرایی کردن آنرا به طور کامل دارد.

همچنین این محصول در آینده ای نه چندان دور رونمایی خواهد شد و شرکت ریزر اعلام کرده است عرضه این کیبورد به تمامی بازار های جهانی خواهد بود، قیمت اولیه این محصول نیز حدود ۱۰۰ دلار قیمت گذاری شده است که باید منتظر ماند و دید که چه تغییراتی خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر