کیبورد مجیک آیپد پرو طراحی جدیدی خواهد داشت

کیبورد مجیک آیپد پرو طراحی جدیدی خواهد داشت

اپل برای محصول قدرتمند و تبلت جدید خود یعنی برای آیپد پرو ۲۰۲۰ یک کیبورد بسیار هوشمند و فوق العاده تولید کرده است که باعث می شود تا به طور کلی شکل ظاهری و طراحی این تبلت بسیار چشمگیر و البته زیباتر و کارآمدتر از نسخه های قبلی باشد.

این شرکت توانایی این را داشت که بتواند با اضافه کردن یک کیبورد هوشمند کارایی تبلت را تبدیل به یک لپتاپ هوشمند با صفحه نمایش لمسی کند که قدرت بسیار بالایی دارد و می توان به عنوان در دو دستگاه تبلت و هم لپتاپ از آن نهایت استفاده را برد.

کیبورد مجیک اپل با اضافه شدن به آیپد پرو یک باز طراحی بسیار فوق العاده ای انجام داده و باعث می شود تا کاربر از تمامی لحاظ در رابطه با این محصول هیچ مشکلی نداشته باشد و قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و بازخورد های مثبت از سوی کاربران خواهیم بود.

کیبورد مجیک آیپد پرو شرکت اپل از طراحی جذابی بهره مند بوده است که در زوایای مختلف و به عبارتی در ساختار آنها اتفاقات بسیار مناسب و خوبی خواهد افتاد که این شرکت توانسته است این لوازم جانبی را به خوبی به محصول خود اضافه کند.

همچنین گفته می شود یک طرح جدید برای این محصول در آینده در نظر گرفته شده است که در کل باعث خواهد شد تا کارایی و البته استفاده از این کیبورد هوشمند بسیار بالا باشد که قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و جذابی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کیبورد مجیک آیپد پرو طراحی جدیدی خواهد داشت

طراحی جدید کیبورد مجیک آیپد پرو

این کیبورد تمامی قابلیت هایی که می توان در یک لپتاپ پیدا کرد را به این تبلت اضافه کرده است که یک حالت بسیار جذابی محسوب می شود و باید منتظر ماند و دید که آیا این عمل توانایی انجام این کار را خواهد داشت و قطعا بازار خوبی دارد.

طراحی جدید کیبورد مجیک اپل از فناوری ها و قابلیت های بروز بهره مند خواهد بود و این یک امتیاز برای کاربران این دستگاه ها خواهد بود که بهترین کارایی را از این محصول دریافت خواهند کرد، وجود انواع سنسور و البته برخی از پورت ها باعث قدرتمند شدن این دستگاه می شود.

این محصول در دسته بندی لوازم جانبی اپل قرار داده می شود و این قطعا باعث به وجود آمدن ایجاد برخی از ویژگی ها که اپل برای اکسسوری های خود ارزش قائل می باشد و در این سری نیز شاهد ایجاد چنین حالت ها و فناوری هایی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر