گوشی وان پلاس ۹ پرو احتمالا بسیار گران باشد

وان پلاس اخیرا در بهار دو مدل گوشی هوشمند، استاندار و پرو را منتشر کرده است، اما به گفته منابع آگاه، وان پلاس ۹ ممکن است سال آینده دارای سه مدل باشد.

علاوه بر این وان پلاس ۹ و وان پلاس ۹ پرو که قبلا هم درز کرده بود، وان پلاس قصد دارد یک مدل سرآلود را با نام وان پلاس ۹ SE را در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند. این مدل در مقایسه با دو مدل دیگر وان پلاس ۹ می توان گفت که تقریبا در مابین وان پلاس ۹ و وان پلاس ۹ پرو قرار می گیرد. از نظر توانایی هم مقرون به صرفه خواهد بود.

در هر صورت، می توان تصور کرد که وان پلاس در حال پیشروی به ایجاد مدل بهینه برای گوشی هایی که قیمت آنها بیشتر از ۱۰۰۰ دلار است. در این صورت ممکن است وان پلاس ۹ پرو برای کاربران زیاد جذاب نباشد. با این حال، اگر شیائومی امسال توانست این ترفند را برطرف کند، پس چرا وان پلاس نتواند آن کار را بکند ؟

این شرکت برای طرفداران گوشی های ارزان قیمت، امسال سری نورد را رونمایی کردد که بخش میان رده و پایین رده را پوشش می دهد. ترکیب اصلی قدیمی وان پلاس هم که می تواند همچنان دامنه بالای قیمت را هدف قرار دهد.

وان پلاس 9 پرو

رندر های وان پلاس ۹ و وان پلاس ۹ پرو بهترین نگاه به طراحی را به ما نشان می دهند

وان پلاس آماده است تا سال ۲۰۲۰ خود را به عنوان یکی از مهمترین سال های این شرکت تبدیل کند. خوب، امسال این شرکت با سری وان پلاس نورد وارد بخش میان رده و پایین رده شد. اکنون ما می توانیم وان پلاس را به جز بازار پرچمدار در بازار میان رده و پایین رده هم ببنیم.

به نظر می رسد که اکنون این شرکت تمام تمرکز خود را روی سری پرچمدار خود یعنی وان پلاس ۹ گذاشته است. دو هفته پیش، اولین رندر های این سری فاش شد که طراحی گوشی را به نمایش می گذاشت. اکنون هم رندر هایی جدیدی از وان پلاس ۹ و وان پلاس ۹ پرو فاش شده که بهترین نگاه به طراحی آنها می توان باشد.

گوشی های جدید از طراحی قدیمی وان پلاس پیروی نمی کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وان پلاس ۹ پرو

در وان پلاس ۹ پرو، ما شاهد یک ماژول دوربنی مستطیلی شکل هستیم که چهار سنسور دوربین را درون خود جای داده است. بر اساس گزارش ها این سنسور ها شامل یک سنسور واید، اولتراواید و تله خواهد بود. البته عملکرد سنسور چهارم هنوز درز نکرده است.

وان پلاس ۹ پرو مثل مدل قبلی و وان پلاس ۸ تی دارای لبه های منحنی خواهد بود، با این حال به نظر می رسد اکنون خمیده تر هم باشد. اما مدل استاندارد دارای صفحه نمایش تخت خواهد بود.

این پرچمدار جدید وان پلاس به صفحه نمایش ۶.۷ اینچی که احتمالا از نوع آمولد است مجهز خواهد شد. علاوه بر این، ب نظر می رسد وان پلاس در حال تقویب صفحه نمایش دستگاه های خود برای پشتیبانی از نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی است.

گوشی های گیمینگ قبلا ثابت کرده اند که می توان به نرخ تازه سازی ۱۴۴ هتزی در گوشی های هوشمند دست یافت، بنابراین تصور می شود که بسیاری از شرکت ها به این نرخ تازه سازی روی بیاورند. این گوشی جدید وان پلاس همچنین به اسپیکر های بهتری مجهز خواهد لود که از دولبی اتموس هم پشتیبانی می کنند.

وان پلاس ۹

مجموعه ای از رندر های جدید وان پلاس ۹ هم توسط Waqay Khan به GSMArena ارسال شده است. این دستگاه هم دارای یک ماژول دوربین عقب سه گانه است. اما به نظر می رسد بزرگترین تفاوت در طراحی دوربنی باشد. هر دو گوشی فاش شده این سری زبان طراحی یکسانی دارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر