گردشگری فضایی اسپیس ایکس برای سال ۲۰۲۱

گردشگری فضایی اسپیس ایکس برای سال ۲۰۲۱

سازمان فضایی اسپیس ایکس اعلام کرده است این شرکت در نظر دارد تا با راه اندازی بخش گردشگری در صنعت فضانوردی یکی از جالبترین و کلاسیک ترین تفریحات دنیا را راه اندازی کند، این شرکت در نظر دارد تا برای ارسال گردشگران به تمام نقاط فضا برنامه ریزی کند.

طبق گفته های این شرکت، اسپیس ایکس در سال ۲۰۲۱ سه گردشگر را به فضا و ایستگاه بین المللی فضایی ارسال خواهد کرد، این افراد هنوز مشخص نشده اند و قطعا هزینه های سنگین و زیادی را به این بخش پرداخت خواهند کرد و هزینه بر خواهد بود.

این پرتاب قرار است با موشک فالکون ۹ انجام بگیرد و به مدت هشت روز در فضا به گردشگری خود خواهند پرداخت و اجازه را این را خواهند داشت که بتوانند با خود وسیله هایی که قرار است اسپیس ایکس مجوز حمل آنها را صادر خواهد کرد را به فضا ارسال کنند.

گردشگری فضایی اسپیس ایکس می تواند به یکی از لاکچری ترین تفریحات میلیاردر های دنیا تبدیل شود و با رفتن به فضا هزینه های زیادی را برای شرکت اسپیس ایکس به وجود بیاورد که قطعا شاهد اینگونه رفتار ها و حرکات در آینده ای نه چندان دور خواهیم بود.

مدیر اجرایی Axiom Space در گفت و گو درمورد این صنعت گردشگری فضایی گفت: این یکی از خاص ترین و البته جذاب ترین پروژه های ما برای فرستادن انسان ها به فضا برای گردش خواهد بود که می تواند به صنعت گردشگری به طور ویژه و خاصی کمک بسیار زیادی انجام دهد و قطعا قابلیت های جذابی به همراه خود خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گردشگری فضایی اسپیس ایکس برای سال 2021

صنعت گردشگری فضایی اسپیس ایکس

اسپیس ایکس چند سال گذشته این برنامه ها را برای فرستادن انسان ها به عنوان گردش فضایی اعلام کرده بود که بخاطر کمبود تجهیزات مورد نیاز از این امر به مرحله انجام نرسیده بود، اما امروز اسپیس ایکس اعلام کرده است توانایی این کار را دارد.

تمامی تجهیزات و موارد مورد نیاز برای ارسال انسان به عنوان گردشگر به فضا آماده می باشد و این شرکت اعلام کرده است در سال ۲۰۲۱ سه نفر را به ایستگاه بین المللی فضایی iss ارسال خواهد کرد که به عنوان راه اندازی صنعت گردشگری فضایی نام خواهد گرفت.

مدیرعامل Axiom Space اعلام کرده است همکاری با اسپیس ایکس یک همکاری بسیار خوب و عالی خواهد بود و ما با مشتاق کامل به این همکاری پایبند خواهیم بود و امیدواریم بهترین همکاری را بایکدیگر داشته باشیم و یک خاطره خوش برای گردشگران خود به ثبت برسانیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.