گلکسی تب S6 لایت در پایگاه داده NCC تایلند ثبت شد

گلکسی تب S6 سامسونگ به طور قطع یکی از جذاب ترین تبلت های موجود در بازار است. با این حال، بسیار گران است برخی افراد دوست دارند یک دستگاه بزرگی مانند این را خریداری کنند، اما نمی توانند قیمت در خواستی را بپردازند. سامسونگ هم از این موضوع کاملا آگاه است و به همین دلیل در حال تهیه یک نسخه با نام گلکسی تب S6 لایت است.

فبل از این هم چند نشت درباره این دستگاه از چندین ارائه دهنده مشاهده شده است و حتی یک مجوز ورود نیز در بین این ها وجود دارد. اکنون این دستگاه در پایگاه داده صدور گواهینامه NCC تایلند ظاهر شده است، با شماره مدل SM-P615 که قبلا مشاهده شده مطابقت دارد. متاسفانه، لیست شامل تصاویر یا مشخصات اصلی نیست. و فقط اتصال ۲.۴ گیگاهرتزی وای فای تبلت را تایید می کند.

گواهینامه های مربوط به گلکسی تب S6 لایت

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اخیرا لیستی از آزانس گواهینامه بلوتوث SIG نشان داد شده که این تبلت همچنین قابلیت بلوتوث ۵.۰ را در اختیار دارد. سکوی محبوب بنچمارک، یک تراشه اگزینوس ۹۶۱۱ را در زیر کاپوت خود به همراه ۴ گیگ رم ذخیره سازی کرده است. دستگاه اندروید ۱۰ را مستقیم از جعبه پشتیبانی می کند و انتظار می رود One UI 2.0 در بالای صفحه کار کند. البته سامسونگ با بهبود تجربه کلی نرم افزار، برخی از ویژگی های اختصاصی برای تبلت ها را ارائه می دهد.

گلکسی تب S6 لایت همچنین شامل یک قلم S- استایلوس با تنظیمات به کار رفته نسخه ذخیره سازی ۶۴ و ۱۲۸ گیگاباینی خواهد بود. هنوز هم در هیچ کلمه ای به تاریخ انتشار این دستگاه اشاره نشده است. با این وجود، با توجه به تمام جزئیاتی که ظاهر می شود، ممکن است خیلی بیشتر طول بکشد.

همیشه نسخه های لایت تمامی مدل ها نسخه ای به صرفه تر از نظر قیمت بودن به احتمالا این تبلت هم نسخه ارزان تر واقتصادی گلکسی تب S6 خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر