گلکسی زد فلیپ ۲ ممکن است با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی رونمایی شود

سامسونگ به غیر از سری گلکسی S و گلکسی نوت، یه خط تولید دیگر دارد که باید نگران آن هم باشد و به نظر می رسد این برند بسیار بیشتر در آینده نگران آن باشد. درسته ما در مورد گوشی های تاشو صحبت می کنیم که آینده گوشی های هوشمند هستند.

این سازنده در حال حاضر یک دسته از گوشی های تاشو با نام های گلکسی فولد، گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولید ۲ دارد. و اکنون هم در حال کار بر روی جانشین زد فلیپ است که با نام گلکسی زد فلیپ ۲ منتشر خواهد شد.

طبق گزارش های فاش شده اخیر، اکنون دیگر چند نکته مهم در مورد گوشی های هوشمند تاشو نسل بعدی می دانیم.

گلکسی زد فلیپ ۲ ممکن است با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی رونمایی شود

با توجه به نکته قابل توجه Ice Universe، گوشی هوشمند آینده گلکسی زد فلیپ ۲ با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی ارائه می شود. این اولین بار نیست که یک صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا در گوشی های هوشمند تاشو استفاده می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ولی سازنده کره ای گوشی های هوشمند، قصد دارد با گلکسی زد فلیپ ۲ استاندارد صفحه نمایش های تاشو خود را با ۱۲۰ هرتز برساند. این گوشی اولین دستگاه تاشو شرکت نیست که چنین نرخ تازه سازی را در فناوری صفحه نمایشی با گلس فوق العاده نازک اعمال می کند.

گلکسی زد فلیپ 2

با این اوصاف، صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی روی این دستگاه می تواند یک آپدیت قابل توجه باشد. جدا از این، به نوک تیز بودن حاشیه های این دستگاه هم اشاره شده است. حاشیه های نازک تر همیشه جالب هستند. شایان ذکر است که به دلایل ناشناخته این این دستگاه به عنوان گلکسی زد فلیپ ۳ نام برده است.

سرانجام، گوشی تاشو آینده ممکن است با قیمتی ارزان تر از مدل قبلی به بازار بیاید. در این صورت، ممکن است عملکرد دستگاه را نسبت به نسخه اصلی زیاد تفاوت نداشته باشد. البته نمی توان فعلا در مورد مشخصات آن قضاوت کرد و باید منتظر رونمایی رسمی در مارس ۲۰۲۱ باشیم.

جدا از این، گفته می شود که سامسونگ در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند تاشو با قیمت مناسب و با نام گلکسی زد فلیپ لایت باشد. متاسفانه اطلاعات نسخه لایت هم بیشتر از زد فلیپ۲ کم یاب است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر