تبلت گلکسی زد فولد تب سال آینده شروع به کار خواهد کرد

بازار تبلت های اندرویدی به اندازه گوشی های اندرویدی داغ نیست، با این حال، چند شرکت مثل سامسونگ هنوز در این بخش کار می کنند. این شرکت کره ای تبلت های جدید زیادی برای رونمایی در ماه های آینده دارد. گذشته از این سامسونگ در حال برنامه ریزی برای جذاب کردن این بخش است. ظهور تبلت های تاشو به شرکت ها امکان می دهد انقلابی در بخش تبلت ایججاد کنند. از این گذشته، می توان یک گوشی هوشمند تاشو معمولی هم خرید که در صورت باز شدن به اندازه یک تبلت معمولی در می آید.

با توجه به درز اطلاعات، سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۲۲ از یک تبلت تاشو با ۲ لولا رونمایی خواهد کرد. شاید این شرکت در ماه فوریه در قالب MWC یا رویداد Galaxy Unpacked 2022 رونمایی کند. طبق شایعات، امکان دارد شاهد رونمایی این تبلت با عنوان گلکسی زد تب باشیم.

برای یک تبلت با صفحه نمایش بزرگ تر، مطمئنا نیاز به لولا های بیشتر است. سوالی اصلی این است که آیا این تبلت تنها با یک صفحه نمایش همراه خواهد بود یا دو صفحه نمایش.

راهکار اپل برای اطمینان بیشتر به نمایشگر گوشی های تاشو

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده برنامه جدیدی از اپل را منتشر کرده است. ان برنامه در مورد اطمینان بیشتر به نمایشگر گوشی های تاشو است.

یکی از مکان های ناامن این دستگاه ها بخش تا شونده آن ها است. جایی که ممکن است به مرور زمان پیکسل های شکسته در آن ظاهر شوند.

اپل تصمیم گرفت از یک لایه سخت اضافی برای پرکردن ترک ها استفاده کند. برنامه ریزی شده که در این لایه از “ذرات پرکننده در یک ماتریس پلیمری” استفاده شود. این می تواند ذزات سرامیکی، Al2O, MgAlO 4, SiAlON, AlON و Zr02 باشد.

همچنین لایه اضافی می تواند از صفحه در برابر ضربه بهتر محافظت کند.

البته اپل در مورد وجود حقوقی آیفون تاشو صحبت نمی کند و حتی ممکن است این حق ثبت اختراع به هیچ وجه اسفاده نشود. طبق شایعات، اپل اکنون در حال تست نمونه های اولیه آیفون های تاشو است، اما هنوز هیچ تصمیمی قطعی در مورد عرضه چنین دستگاهی نگرفته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر