ویدیو جدیدی از گلکسی زد فولد ۲ ۵G فاش شد

در اوایل ماه جاری، سامسونگ از طریق رویداد Unpacked محصولات خود را رونمایی می کند. جدا از سری جدید گلکسی نوت ۲۰، این شرکت گلکسی زد فولد ۲ ۵G را هم رسما فاش کرد. این گوشی جدید تاشو در طی این رویداد مورد توجه قرار گرفت و چند تصویر مطبوعاتی از آن فاش شد.

با این حال، این شرکت با آشکار کردن مشخصات و قیمت واقعا از آن پرده برداری نکرد. پس از رویداد ۵ اوت، چند ویدیو تبلیغاتی از منابع متنوع به دست آمد. اکنون یک آگهی ویدیویی هم جدیدا بیرون آمده است که به علاقه مندان شور و اشتیاق بیشتری ببخشد.

گلکسی زد فولد ۵G – یک تجربه جدید در زمینه صفحه نمایش تاشو

گلکسی زد فولد 2 5G

ویدیوی جدیدی منتشر شده که همه چیز در مورد نشان دادن تبلت زد فولد ۲ ۵G است. سامسونگ اظهار دارد که از طریق گوشی هوشمند جدید تاشو می توانید همه آنرا داشته باشید و همه کار ها را انجام دهید. جالب است که محصولات تاشو این شرکت دارای فلسفه و زبان طراحی متفاوتی هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به عنوان مثال، گلکسی زد فلیپ یک دستگاهی است که به راحتی درون جیب جای می گیرد و زمانی هم که باز می شود به یک گوشی استاندارد تبدیل می شود.

این دستگاه از صفحه نمایش شیشه ای فوق العاده نازک ۷.۶ اینچی با سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و وضوح تصویر ۲۲۱۳ در ۱۶۸۹ پیکسل بهره می برد. این گوشی همچنین از نسبت ابعاد مشخصی برخوردار است که تقریبا به مربع نزیک است تا به مستطیل

این گوشی با حالت قلکس برای گرفتن عکس و فیلم با هندزفری همراه است. شایان ذکر است که صفحه نمایش ۴.۶ اینچی خارجی اکنون توسط صفحه نمایش ۶.۲ اینچی جایگزین شده است. این پنل جلویی رل پوشش می دهد و هنگام استفاده تجربه بهتری را به کاربر القا می کند.

طبق گزارش های رسمی، گلکسی زد فولد ۲ ۵G در سپتامبر برای پیش سفارش در دسترس قرار خواهد گرفت. انظار می رود که مشخصات کامل هم در آن زمان فاش شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر