گلکسی A42 ، یک گوشی ۵G ارزان قیمت از سامسونگ در سال ۲۰۲۱ خواهد بود

با اینکه نیمه دوم سال ۲۰۲۰ هنوز تازه شروع شده، ولی سامسونگ از اکنون برنامه ریزی برای سال آینده را شروع کرده است. طبق گزارشی که اخیر فاش شده، به نظر می رسد که سامسونگ در تلاش است تا گوشی های۵G ارزان قیمت جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه کند. البته این مسئله ای تعجب آور نیست چون که هر شرکتی در صنعت گوشی های هوشمند هم روی گوشی های ۵G متمرکز است.

اولین گوشی هوشمند ۵G برند سامسونگ، گلکسی S10 5G بود. بعد از آن هم این شرکت گوشی های ۵G دیگری را هم به سبد پرچمداران خود اضافه کرد. این دستگاه های اضافه شده شامل سری گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی S20 است.

سامسونگ به غیر از پرچمداران، ۵G را به بخش میان رده خود با گلکسی A51 5G و گلکسی A71 5G آورد. اکنون هم که با توجه به گزارش ها سامسونگ قصد دارد حتی گوشی های ارزان قیمت ۵G را هم رونمایی کرد.

گلکسی A42 ، شروعی برای گوشی های ۵G ارزان قیمت

گلکسی A42

طبق این گزارش، سامسونگ در حال حاضر مشغول به تدارک یک گوشی هوشمند ۵G با شماره مدل SM-A426B است. با توجه به شماره مدل، می توان گفت که احتمالا این گوشی نوع جهانی گلکسی A42 5G خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که این شماره مدل برای رونمایی در سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فعلا تا به حال خبری از نسخه ۴G این گوشی وجود ندارد. همه این ها نشانه ای از آن است که سامسونگ ممکن است در حال برنامه ریزی برای رونمایی یک گوشی هوشمند ۵G ارزان قیمت است.

البته نوع ۴G این گوشی هم به احتمال زیاد رونمایی شود، چون که اتصالات ۵G در همه نقاط جهان وجود ندارد. از آنجا که گوشی های ۵G از ۴G هم پشتیبانی می کنند، ممکن است سامسونگ به جای رونمایی دستگاهی دیگری، فقط یک نوع ۵G را رونمایی کند.

همین گزارش در ادامه اشاره کرده است که این دستگاه با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی رونمایی خواهد شد. این گوشی باید دارای سه گزینه رنگی خاکستری، مشکی و سفید باشد. با این حال این دستگاه هنوز در مرحله اولیه توسعه خود قرار دارد و طبیعی است که خبر های زیادی از آن دسترس نیست. اما می توانیم انتظار داشته باشیم که تا پایان سال جاری خبر های بیشتری از این گوشی به دست بیاوریم.

رونمایی دستگاه های زیاد در رویداد گلکسی UNPACKED

سامسونگ در حال حاضر برای رویداد آینده خود یعنی GALAXY UNPACKED آماده می شود. برنامه ریزی ها از برگزاری این رویداد در ۵ آگوست خبر می دهند. به احتمال زیاد ما شاهد رونمایی دستگاه های زیادی از جمله سری گلکسی نوت ۲۰، گلکسی فولد ۲، گلکسی زد فلیپ ۵G، گلکسی واچ ۳ و بادز های آینده سامسونگ در این رویداد باشیم.

سامسونگ همچنین در نظر دارد تا در سال آینده از گوشی هوشمند تاشو ارزن قیمت خود با عنوان گلکسی فولد لایت پرده برداری کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر