گلکسی M51 در ماه ژوئن رونمایی می شود

فقط چند ماه از رونمایی سامسونگ گلکسی M3 می گذرد اما خبر هایی می رسد که این شرکت اخیرا برای رونمایی جانشین M3 یعنی گلکسی M31s و M51 در تلاش است. یک خبر جدید از ۹۱Mobiles به یک رونمایی قریب الوقوع اشاره دارد که می تواند در اوایل هفته آینده در اوایل ژوئن باشد.

۹۱Mobiles خاطر نشان کرده که سامسونگ می تواند گلکسی M31 را تا هفته آینده یا اوایل ژوئن رونمایی کند. جالب اینجاست که این بار، مدل بالاتری از به نام گلکسی M51 انتظار می رود به همراه گلکسی M31 رونمایی شود، اما در دسترس بودن آن می تواند تا اواخر ماه ژوئن یا اوایل ژوئیه به تعویق بیفتد.

سامسونگ گوشی های هوشمند ارزان قیمت و میان رده خود را به ترتیب در سری های M و A طبقه بندی کرده است. تا کنون، این شرکت در حال آیدیت ترکیب محصولات هر سری است اما گفته می شود که گلکسی M51 از سری M اولین دستگاه در نوع خود خواهد بود.

مشخصات برجسته فاش شده اخیر

منبع مربوطه همچنین از وجود سنسور ۶۴ مگاپیکسلی ISOCELL GW1 سامسونگ در گلکسی M31 و M51 اشاره دارد. اکنون با توجه به اینکه مدل های سال گذشته مشخصات همچنانی داشتند، این خیلی موضوع تعجب آوری نیست. همچنین افزود: هر دو دستگاه دارای دوربین عقب چهار گانه هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گلکسی M51

تا کنون، سایر مشخصات هر دو گوشی برای زمان رونمایی نگه داشته شده است اما می توانیم فرض کنیم که قرار است قطعات داخلی مختلفی به همراه صفحه نمایش آمولد داشته باشند.

با این حال، گلکسی M51 ممکن است شامل یک سنسور اثرانگشت درون صفحه نمایش باشد تا بتواند به عنوان یک مدل بالاتر M31 لقب بگیرد.

حدا از این، در گزارش قبلی از این دستگاه های اشاره شده بود که این گوشی ها می توانند در گزینه های حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در دسترس باشند.

با این حال، یک نوع ۶۴ گیگابایتی هم به عنوان پایین ترین نسخه حافظه داخلی وجود خواهد داشت. انتظار می رود که این گوشی را بر روی سیستم عامل اندروید ۱۰ با رابط کاربری One UI 2.0 اجرا شوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع 91mobiles

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر