سامسونگ احتمالا برای گلکسی S21 از دوربین زیر صفحه استفاده کند

برای دستیابی به صفحه نمایش بدون حاشیه، راه حل دوربین زیر صفحه نمایش به نظر می رسد خوب باشد. یعنی البته اگر بتوان به تولید انبوه رساند. فقط یک شرکت یک نسخه نصب شده از این طرح را دارند که از راه حل دوربین زیر صفحه استفاده کند، نشان داده است که اون هم اوپو هست.

حتی OEM های چینی به دلیل چالش های ناشی از اجرای برجام مجبور به عقب نشینی شده است. به همین دلیل است که وبلاگ نویس چینی، IceUniverse خاطر نشان کرد که سامسونگ می تواند از راه حل دوربین زیر صفحه در گلکسی S21 استفاده کند.

او حتی تائید نمی کند که شرکت کره ای مطمئنا از دوربین زیر نمایشگر استفاده خواهد کرد. با این حال، در نظر گرفتن سامسونگ برای استفاده از دوربین زیر صفحه آدم را بسیار علاقه مند می کند. اگر غول بزرگی مانند BBK الکترونیک در ساخت این تلفن ها با مشکلات تولید انبوه روبرو شود، فقط یک بهبود بخشنده مانند سامسونگ می تواند به ما امید دهد.

سامسونگ در نظر دارد که ابتدا از فناوری دوربین زیر صفحه نمایش در گلکسی S21 استفاده کند و امکان جواب دادن این فناوری را ارزیابی می کند.

Ice universe نهم آوریل ۲۰۲۰

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری دوربین زیر صفحه : فناوری نو نوار و جالب

علاوه بر این خوش بینی، شایان ذکر است که سامسونگ حتی اگر در این زمینه پیشرفتی در این فناوری داشته باشد ، نمونه ای نشان نداده است. با توجه به این که این یک فناوری نسل اول است، چیزی که بیشتر حس می شود تلفن مفهومی است که برای ارزیابی بازار است زیرا قسمت پیکسلی( بالا در دوربین ) از آنچه در نمونه های اولیه دیده ایم کاملا مشهود است.

گذشته از این، خیلی زود است که به نتیجه ای برسیم و سامسونگ هم در صورتی که به ارزیابی خوبی نرسد و آماده برای بازار مصرف کننده نباشد، می تواند همه چیز را پاکسازی کند. ولی ما باز هم به این فناوری توجه خواهیم کرد و شما را هم در جریان قرار خواهیم داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر