گلکسی S22 با شارژر ۶۵ وات عرضه خواهد شد

گلکسی S22 با شارژر ۶۵ وات عرضه خواهد شد

شرکت کره‌ای سامسونگ فناوری های جدیدی برای سری جدید پرچمدار خود یعنی سری S22 کنار گذاشته و احتمالا یکی از جذاب ترین خانواده های چند سال اخیر این شرکت خواهد بود. سامسونگ برای این سری جدید در حال تست شارژر ۶۵ واتی است که قدرت بسیار بالایی خواهد داشت.

قدرت بسیار بالا در کنار یک خروجی جذاب و همچنین ترکیب بسیار هوشمندانه از عملکرد های ایده‌آل این نسخه محسوب می‌شود. شارژر قدرتمند در کنار یک برد ترکیبی برای بهره‌گیری از حداکثر قدرت فناوری استفاده خواهد شد و ترکیب هوشمندانه‌ای از خود به اجرا خواهد گذاشت.

طبق گزارش های Tronster، سامسونگ در نظر دارد این فناوری را برای نسخه های اولترا و پرو سری S22 استفاده کند و نسخه معمولی S22 از همان ترکیب قبلی استفاده خواهد کرد. این فناوری سیمی خواهد بود و با آداپتور مخصوص انجام خواهد گرفت و برای شارژ وایرلس هنوز اطلاعات خاصی منتشر نشده است.

گلکسی S22 با شارژر ۶۵ وات می‌تواند یک سیکل شارژدهی در گوشی های هوشمند را تغییر دهد و اتفاقاتی که این شرکت برای نسخه جدید پرچمدار های خود در نظر گرفته بسیار جذاب و خاص باشد. سامسونگ با این روش توانایی و قدرت سری S22 را برای برتری در بازار های جهانی افزایش می‌دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از زمان رونمایی گلکسی نوت ۱۰، سامسونگ هیچ فناوری برای شارژدهی و شارژ محصولات خود استفاده نکرده است و احتمال اینکه سری S22 این توانایی را داشته باشد که بتواند علاوه بر نوآوری یک ایده جذاب برای سامسونگ و دیگر شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند در بازار جهانی باشد.

رندر سامسونگ گلکسی S22

گلکسی S22 با شارژر ۶۵ وات

در جذاب بودن این فناوری شکی نیست و قطعا سامسونگ با قدرت بسیار بالا برای محصولات خود از این ترکیب استفاده خواهد کرد، اما مشکل بزرگی در اینجا وجود خواهد داشت و آن هم عدم وجود شارژر داخل جعبه است که تردید و همچنین موقعیت های مختلفی برای این نسخه به وجود خواهد آورد.

اگر این شارژر داخل جعبه نباشد به صورت خرده فروشی در بازار خواهد بود و قطعا قیمت بالایی خواهد داشت و قیمت نهایی سری S22 بالا خواهد بود و این مشکل می‌تواند فروش این سری را تهدید کند. سامسونگ برای حل این مشکل دو راه دارد، یا قیمت شارژر را کاهش دهد و یا داخل جعبه از شارژر و آداپتور شارژر استفاده کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر