گواهینامه ۳C گلکسی S21 پلاس و اولترا صادر شد

در اوایل هفته جاری، یک گوشی ۵G سامسونگ با شماره مدل SM-G9910 گواهینامه ۳C چینی را دریافت کرد، این گوشی هوشمند با شارژر ۲۵ واتی همراه است. متعاقبا، مدل های سامسونگ با شماره مدل SM-G9960 و SM-G9980 به طور متوالی گواهینامه ۳C را تصویب کرده اند.

طبق روال عمومی سامسونگ، احتمالا این شماره مدل ها مربوط به S21 پلاس و S21 اولترا است. همانطور که از گواهینامه می توان مشاهده کرد همه مدل ها با آداپتور ۲۵ واتی ارائه می شوند.

در حال حاضر گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه سامسونگ برای تولید سهم بازار هواوی به دلیل تحریم تولید، زودتر از موعد مقرر، گلکسی S21 را به تولید انبوه رسانده است.

گواهینامه دسترسی به شبکه سامسونگ در این سال زودتر از قبل الست. این امر همچنین تایید می کند که سامسونگ نسل بعدی گوشی های سری گلکسی S را پیش تر منتشر یا عرضه خواهد کرد.

گواهینامه ۳C گلکسی S21 پلاس و اولترا صادر شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

EP-TA800 اولین شارژر USB Type-C سامسونگ است. این شارژر برای اولین بار با گلکسی S10 ارائه شده و از شارژ ۲۵ واتی پشتیبانی می کند. طبق معمول، سامسونگ دو گوشی پرچمدار سری گلکسی S را در اروپا، آمریکا و آسیا رونمایی خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که سامسونگ گلکسی S21 اولین مدل با تراشه اسنپدراگون ۸۷۵ در جهان خواهد بود.

طبق گزارش های قبلی، همه مدل های سری S21 از کله شارژر ۲۵ واتی استفاده خواهند کرد. نسخه اصلی از یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی، S21 پلاس از باتری ۴۸۰۰ میلی آمپر ساعتی و S21 اولترا از باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده می کند.

این گوشی هوشمند از طراحی صفحه سوراخ پانچ دارد استفاده خواهد کرد. دار مورد تاریخ رونمایی هم گزارش ها حاکی از آن است که این سری در اوایل ماه ژانویه سال آینده فاش خواهند شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر