گوشی تاشو جدید سامسونگ با قیمت مناسب

یک تاشو ارزان

گوشی تاشو جدید سامسونگ با قیمت مناسب

سامسونگ قصد دارد از تلفن تاشو به سبک صدف در ماه فوریه در کنار گلکسی S11 رونمایی کند ، احتمالاً در کنگره سالانه جهانی موبایل در بارسلونا. آیا سال ۲۰۲۰ می تواند سال مقرون به صرفه خواهد بود ؟

منابع صنعتی که با این موضوع به تازگی آشنایی یافتند به هروالد کره ای گفتند که این گوشی که سامسونگ در ماه اکتبر از آن خسته شده ، احتمالاً با یک قیمت بسیار معقول تر وارد بازار خواهد شد.

از زمان انتشار در ماه سپتامبر چیزهای زیتدی در مورد گلکسی فوبد سامسونگ نشنیده ایم . با توجه به مشکلاتی که باعث دیرکرد انتشار و معرفی این گوشی شد اتفاق خوبی است . همین کافی است که بگوییم با قیمت ۱۹۸۰ دلار فروش جالبی برای سامسونگ نبود . از زمان انتشار تا الان سامسونگ فقط نیم میلیون دستگاه از آن را فروخته است .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوشی تاشو جدید سامسونگ

گفته می شود که اولین جانشین تنها فولد سامسونگ حدود ۸۵۰ دلار قیمت دارد . به نظر می رسد که نسخه دوم و جانشین گلکسی فولد رکورد فروش دستگاه های تاشو را در آگوست می شکند .

قیمت گذاری فولد جدید مطابق با دیگر پرچمداران مدرن یک حرکت عاقلانه است پون که در بازار خریداران بالقوه ای خواهد داشت . مطمئنا افراد زیادی علاقه مند به خرید یک تلفن هوشمند تاشو هستند که راحتی نمی توانند برای خرید به آن تزدیک شوند ریزر جدیدموتورولا باقیمت ۱۵۰۰ دلار کمی معقول تر است ، اما با این وجود باز قیمت فاحشی است برای این تلفن همراه با این مشخصات .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر