سه گوشی تاشو شیائومی در سال ۲۰۲۱ رونمایی می شوند

راس یانگ، بنیانگذار شرکت های تحقیقاتیDisplay Supply Chain Consultants و DisplaySearch اطلاعاتی جانبی را برای طرفداران شیائومی منتشر کرده اند که مشتاقانه منتظر عرضه گوشی های هوشمند در یک شکل جدید به ویژه دستگاه های تاشو هستند.

با توجه به اطلاعاتی که از منابع زنجیره تامین خود دریافت کرده اند، شیائومی تولید کننده گوشی های هوشمندتاشو خواهد بود که محصولاتی را به بازار عرضه می کند. به طور دقیقت تر، سال آینده شیائومی برنامه های بزرگی دارد، زیرا تولید کننده چینی در حال آماده سازی برای نه یک گوشی نه دو گوشی بله سه مدل گوشی است.

بنابراین گوشی تاشو بعدی که به بازار عرضه می شود احتمالا از برند شیائومی خواهد بود که انتظار می رود ۳ گوشی تاشو در سال ۲۰۲۱ در بازار داشته باشد.

راس یانک ۲۴ دسامبر ۲۰۲۰

این منبع افزود که صفحه نمایش اولین گوشی هوشمند در زمان تا شدنبه دو بدنه خم می شود . صفحه نمایش اصلی می تواند از نرخ تازه سازی ۹۰ تا ۱۲۰ هرتزی پشتیبانی کند. این صفحه نمایش همچنین با محافظ فوق العاده نازک UTG سامسونگ پوشانده خواهد شد. این گوشی فولد شیائومی با نام رمزی Cetus باید به سنسور دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی و سیستم عامل اندروید ۱۱ مجهز باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
گوشی تاشو شیائومی
گوشی تاشو شیائومی

صفحه نمایش گوشی دوم به داخل تا می شود و توسط کیس محافظت می شود و در برابر آسیب دیدگی محافظت نمی شود. سومین گوشی شبیه گوشی های تاشو مدرن سامسونگ گلکسی زد فلیپ و موتو ریزر ۲۰۱۹ خواهد بود.

باید اضافه کنیم که شیائومی نمونه اولیه گوشی تاشو خود را در اوایل سال ۲۰۱۹ فاش کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر