ردمی به زودی گوشی جدیدی با پردازنده دیمینسیون ۸۰۰ را رونمایی خواهد کرد

ردمی به زودی گوشی جدیدی با پردازنده دیمینسیون ۸۰۰ را رونمایی خواهد کرد

دیروز، سازنده چینی، ردمی نسخه جدید ردمی K30 5G رایسینگ ادیشن رونمایی کرد. این شرکت علاوه بر نسخه جدید ۵G مدل K30، یک گوشی هوشمند ۵G جدید را نیز در این ماه به بازار عرضه خواهد کرد.

به گفته مدیر کل برند ردمی، لو ویبینگ، این شرکت در حال ساخت محصولات جدید است. اطلاعات اخیر لو ویبینگ، و مدیر محصول ردمی، وانگ تنگ نشان می دهد که ردمی به زودی از پردازنده مدیاتک دیمینسیون ۸۰۰ ۵G استفاده خواهد کرد. این تراشه ۵G برای بازار میان رده تولید شده است. به احتمال زیاد ما این تراشه را در یک سری ردمی نوت ببینیم.

البته،دیمینسیون ۸۰۰ یک تراشه ارزان قیمت است، بنابراین گوشی هوشمندی که با این پردازنده ساخته شده باشد، احتمالا ارزان ترین گوشی ۵G از تولید کننده چینی خواهد بود.

اگر چه دلایلی برای وجود این دستگاه در سری نوت ردمی وجود دارد، اما نام خاصی برای این دستگاه موجود نیست. با این حال، منابع ادعا می کنند که این گوشی در سری نوت ۱۰ یا نوت ۹ خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر این، دستگاه جدید ممکن است در نسخه استاندارد و پرو وجود داشته باشد. در حالی که نسخه استاندارد از پردازنده دیمینسیون ۸۰۰ استفاده کند، نسخه پرو هم دارای پردازنده دیمینسیون ۸۰۰ پلاس خواهد بود.

ردمی K30 ریسینگ ادیشن آخرین گوشی ۵G ردمی برای زمان طولانی نخواهد بود

در حال حاضر، ردمی K30 5G ریسینگ ادیشن با قیمت ۱۹۹۹ یوان (۲۸۲ دلار) همراه است. دستگاه جدید فاش شده سری رمی نوت باید با قیمت ۱۵۹۹ یوان (۲۲۵) دلار – ۱۹۹۹ یوان (۲۲۵ دلار) همراه باشد.

اگر این اتفاق بیفتد، بدان معنی است که گوشی های هوشمند ۵G به سرعت ارزان تر می شود. احتمالا خیلی زود شاهد گوشی ۵G با قیمت ۱۰۰۰ یوان (۱۴۱ دلاری) خواهیم بود که باعث افزایش هر چه بیشتر ۵G می شود.

هم اکنون هیچ اطلاعاتی درباره گوشی ردمی که از پردازنده دیمینسیون ۸۰۰ استفاده خواهد کرد، در دست نیست. اخیرا شیائومی در حال بازخوانی مجدد گوشی های هوشمند عرضه شده خود است. ما نمی توانیم بگوییم که آیا دستگاه جدید این شرکت با ارزان قیمت از سری های این برند خواهد بود یا اینکه کلا یک گوشی جدید است.

در هر صورت، ما می دانیم که این تولید کننده چینی به زودی یک گوشی هوشمند ارزان قیمت ۵G را منتشر می کند و ارزش آن را دارد که مشتاقانه منتظر آن باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر