گوشی جدید با نمایشگر ۱۴۴ هرتزی از شیائومی در دست توسعه است

ایستگاه چت دیجیتال، ناشر محبوب ویبو پستی را منتشر کرد که نشان می دهد شیائومی در حال توسعه یک گوشی هوشمند جدید با نمایشگر ۱۴۴ هرتزی است. این دستگاه همچنین از تراشه مدیاتک دیمینسیون ۱۰۰۰ پلاس استفاده می کند.

گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه شیائومی با این تراشه گوشی هوشمند را منتشر می کند. در رونمایی رسمی سری دیمینسیون ۱۰۰۰، لو ویبینگ، رئیس گروه شیائومی چین و مدیر کل برند ردمی به روی صحنه رفت. این اقدام باعث ایجاد گمانه زنی هایی زیادی شد.

نمایشگر 144 هرتزی

نمایشگر 144 هرتزی

طبق گفته مدیاتک، دیمینسیون ۱۰۰۰ پلاس از فناوری ۵G پیشروع در جهان استفاده می کند. همچنین از دو حالت SA و NSA شبکه ۵G پشتیبانی می کند و تنها تراشه در این صنعت است که از دو حالت فعال ۵G پشتیبانی می کند. این تراشه همچنین از فناوری جمع آوری دو حامل پشتیبانی می کند. اینها تحربه سریعتر و سرعت پایدار شبکه را برای کاربران به ارمغان می آورد.

علاوه بر این، مدیاتک دیمینسیون ۱۰۰۰ پلاس از بالاترین نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی پشتیبانی می کند. همچنین با MiraVision، یک ویژگی جدید برای بهینه سازی کیفیت تصویر در سطح تراشه ارائه می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مهمتر از همه، دیمینسیون ۱۰۰۰ پلاس تنها تراشه پرچمدار با هسته کورتکس A77 با باند پهن یکپارچه ۵G است. با جدیدترین گزارشی که ادعا شده شیائومی از این هسته در دستگاه پرچمدار جدید خود استفاده خواهد کرد.

سری ردمی K یکی از جدی ترین نامزد های دریافت تراشه دیمینسیون ۱۰۰۰ پلاس و نمایشگر ۱۴۴ هرتزی است

در رونمایی سری ردمی ۱۰ ایکس، لو ویبینگ، رئیس گروه شیائومی چین و مدیر کل برند ردمی، از طرح خط تولید ردمی استفاده کرد که از شامل: سری K، سری X، سری نوت و سری دیجیتال است. با توجه به اینکه مدیاتک دیمینسیون ۱۰۰۰ پلاس یک پرچمدار سطح بالا است، خط تولید مربوط ردمی باید سری K باشد.

ردمی K30 پرو با پردازنده پرچمدار کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ همراه است. بنابراین این احتمال وجود دارد که سری ردمی K بتواند از ابعاد دیمینسیون ۱۰۰۰ پلاس استفاده کند.

لو ویبینگ تاکید کرد که سری ردمی ۵G همچنان بر کیفیت اصرار دارد. این برند ادعا می کند که بر یک سری مشکلات فنی ۵G غلبه کرده است تا بهترین کیفیت پایانه های ۵G را به برند ردمی منتقل کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع weibo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر