گوشی جدید هونور شماره مدل MOA-AL00 با دوربین های ماتریکس و ناچ واتردروپ

گوشی جدید هونور شماره مدل MOA-AL00 با دوربین های ماتریکس و ناچ واتردروپ

پس از راه اندازی هونور ویو ۳۰ پرو و به دست آوردن سایر محصولات در MWC 20، به نظر می رسد شازنده تلفن های هوشمند چینی در حال حاضر روی دیگاه دیگری کار می کند. یک گوشی هوشمن جدید هونور در لیست وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین به صورت آنلاین ظاهر شده است. همانطور که انتظار می رود، لیست برخی از اطلاعات کلیدی را نشان می دهد و همچنین جنبه های مختلف طراحی را نشان می دهد.

گوشی جدید هونور

مشخصات احتمالی گوشی جدید هونور

این تلفن هوشمند با شماره مدل MOA-AL00 در بانک اطلاعاتی MIIT ظاهر شده است. طبق این لیست، این تلفن هوشمند با صفحه نمایش ۶.۳ اینچی که دارای یک شکاف آب در جلو است، به بازار عرضه می شود. با توجه به ابعاد تلفن یعنی ۱۵۹.۰۷ میلی متری در ۷۴.۰۶ میلی متری در ۹.۰۴ میلی متری . علاوه بر این، باتری عظیم ۴۹۰۰ میلی آمپر ساعتی که درون آن بسته بندی شده است، تغذیه می شود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد سرعت شارژ سریع وجود ندارد. با آمدن به بخش طراحی این دستگاه، تصاویر نمایانگر طراحی دوربین عقب ماتریسی شکل را نشان می دهند. حداقل دارای دو دوربین است که همراه با فلاش LED است. شما همچنین با نام تجاری لوگو هونور را در پشت دستگاه مشاهده خواهید کرد.

شایان ذکر است که هیچ سنسور اثرانگشت قابل رویت در پشت آن وجود ندارد. این نشان می دهد که این مارک ممکن است با سنسور اثر انگشت نوری در صفحه نمایش باشد. جدای از همه این موارد، این لیست چیز دیگری درباره تلفن هوشمند فاش نکرد. با این گفته، ما انتظار داریم اطلاعات بیشتری از این دستگاه در هفته های آینده به دستمان برسد تا ما هم بتوانیم در اسرع وقت خدمت شما عزیزان ارائه دهیم به غیز از این گوشی، گوشی دیگری پرچمدار این شرکت که احتمالا در MWC 2020 رونمایی شود در بورس خبر های این غول چینی است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر